Skocz do zawartości

Kadłuby do f3j/m (falco) na allegro


MateuszK

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed zakupem kadłubów do f3jm wzorowanych na modelu Flaco ArtHobby od użytkownika rena400 z alledrogo. Kupiłem i powiem że się przejechałem, otrzymałem pięknie zapakowany kadłub który okazał się totalna porażką :shock:. To jak był zrobiony sprzeczało się ze wszystkimi modelarskimi normami. Połówki byly krzywo sklejone, nie pasowaly do siebie,kadłub miał być pomalowany w formie a Pan Jarek pomalował go chyba farba olejna i pędzlem, najgorsze było to ze między warstwami laminatu były pęcherze powietrza do których nie chciał się trzymać farba. Pomijam to że cały kadłub był ciężki i krzywy :P .Oczywiście sprzedający uważał że jego towar jest pierwsza klasa i nie chcial się zgodzić na oddanie mi pieniędzy, a potem zmienił zdanie i oznajmił mi że mam zapłacić za przesyłkę odesłać kadłub do niego a on może potem łaskawie odda mi pieniądze (nie napisał czy na pewno ) :evil:

Jak się potem okazało nie jestem pierwszą osobą która kupila kadłub od tego "modelarza" :lol2: . Mogę powiedzieć że 55zł wyrzuciłem w błoto. Dowiedziałem się także że sprzedający robi kadłuby z formy którą pożyczył sobie bez pytania i narobił kadłubów które teraz sprzedaje na allegro. Jeśli kogoś to zainteresuje mogę dodać zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak to już jest jak ktoś jest dusigrosik i niechce wydać na pożądny kadłub. Fakt też jest taki że takiego dziadostwa to dawno nie widziałem a nawed powiem ze pierwsze szt moich nieudanych kadłubów były ładniejsze .Inną sprawą jest to że gość pewnie nie ma bladego pojęcia o robieniu kadłubów a o kopytach i formach nie wspomne. Jak by umiał zrobić pożądnie forme a potem zrobić kadłub to by i cenna była inna . Cenił by się a zresztą wiedział by ile wysiłku kosztuje zrobienie b.dobrej formy i "wiecznej". Co się potem przekłada na wyroby i jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.