Skocz do zawartości

DG-1000 2650mm z HK miotam się i sam nie wiem, czego chce ...


Gość a7498787
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

http://www.hobbyking...idproduct=25408

 

 

Wygląda na ładny model, a chcę sobie sprawić jakiś prezent (sam nie wiem czego chcę, a ten wpadł mi właśnie w oko- jak taka baba)

Po podsumowaniu ceny modelu i kosztów przesyłki wg obecnego kursu dolara można ten model mieć za ok 550zł (nie licząc ewentualnego vat`u)

 

Miał ktoś do czynienia z tym modelem ?

Myślę nad czymś do spokojnego majestatyczne polatania za wyciągarką, albo na zboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to modele z tej samej beczki co CM PRO czyli ładny wygląd- ale delikatne jak jajko. Trzeba się umieć obchodzić i dobrze latać aby polubić te modele :)

 

Właśnie sprawdziłem, że jest w EU Warehouse i wyjdzie ok 540zł z przesyłką ;)

 

Z lataniem nie mam problemu ;)

Myślisz, że warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyciągarkę ani gumę się nie nadaje bo odpadną skrzydła. Ale do latania na zboczu jak mocno wieje czy za holówką daje rady.

No i hamulce musisz zrobić na osobnych serwach najlepiej w skrzydłach bo ten mechanizm nie jest warty ani złotówki. 9 gramowe serwa starczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyciągarkę ani gumę się nie nadaje bo odpadną skrzydła. Ale do latania na zboczu jak mocno wieje czy za holówką daje rady.

No i hamulce musisz zrobić na osobnych serwach najlepiej w skrzydłach bo ten mechanizm nie jest warty ani złotówki. 9 gramowe serwa starczają.

 

Nie chce mi się wierzyć, że jest to aż tak słabe że nie poleci nawet z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pomimo że rozmyśliłeś się z zakupu to u nas jest taniej -http://allegro.pl/dg-1000-2-63m-szybowiec-i2780295959.html

Miałem ten model, owszem wygląda fajnie i na tym się kończy fajność tego modelu.

 

Dzięki. Też to znalazłem ;)

 

Już mnie wyleczyliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ONEG-o czasu DAG-A kadłub laminat skrzydla rdzeń styro+fornier..ładny z czerwonymi wingletami-trochę mi odpadały ale posłuchałem rad pana Pastusiaka-X-models oklejałem winglety taśmą było O.K. Miał dość długi bagnet/bagnet jeszcze mam mogę Ci dać w prezencie/ można było "pofiglować" Mam gościa który za takie be-be/ chinszczyzna / , które przedstawiłeś wycenia 350 zł k. Piotrkowa. Chcesz podam Ci nr.tel to sobie pogadzsz. Nie wiem czy to jeszcze aktualne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest fajny, ale trzeba mieć warunki czyt. dużo gładkiego miejsca do lądowania, bo lądowanie na nierównej powierzchni grozi "trach" i po sprawie. Kiedyś też chorowałem na ten model, ale sobie odpuściłem bo o lotnisku z prawdziwego zdarzenia mogę sobie pomarzyć. Pudło z modelem miałem w rękach i na pewno wzmocnił bym miejsce łączenia się skrzydeł z kadłubem, bo tu występują największe obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Tego typu modele wyglądają bardzo ładnie ,ale w lataniu wymagają sporych umiejętności i szybko się nudzą . Makieta szybowca przy tym wydłużeniu ma bardzo małą cienciwę płata która powoduje że profil własnościami nie zachwyca dlatego taka makieta powinna mieć ok 4m rozpiętości by przy tych proporcjach cieszyła oko i dobrze latała . Proponuję więc koledze wybór innego nie koniecznie makietowego szybowca może jakiegoś używanego modelu F3B , F3F czy F3J za podobne pieniądze ale takiego ,który da więcej frajdy z samego latania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu modele wyglądają bardzo ładnie ,ale w lataniu wymagają sporych umiejętności i szybko się nudzą . Makieta szybowca przy tym wydłużeniu ma bardzo małą cienciwę płata która powoduje że profil własnościami nie zachwyca dlatego taka makieta powinna mieć ok 4m rozpiętości by przy tych proporcjach cieszyła oko i dobrze latała . Proponuję więc koledze wybór innego nie koniecznie makietowego szybowca może jakiegoś używanego modelu F3B , F3F czy F3J za podobne pieniądze ale takiego ,który da więcej frajdy z samego latania .

 

To co mnie interesuje z klas które podajesz kosztuje najmniej 800euro +wyposażenie. (a na to na dzień dzisiejszy, mnie nie stać)

 

To miał być model do zabawy, ale już się z niego wyleczyłem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.