Skocz do zawartości

Battle Tanks -czołg do "walki"


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Nie wiem czy to dobre miejsce, jeśli nie to proszę przenieść do właściwego działu.

 

Szukam zainteresowanych tym tematem, sam odbudowuję Panterę w skali 1/16. Nie wiem jeszcze czy zostawię starą elektronikę, czy zabuduję nową. Generalnie celem jest model do "walki RC" .Mam tu na myśli zainstalownie kamery do kierowania i celowania, strzelanie przez standartowy, zabudowany w modelu zestaw do ASG 6 mm. Naboje z farbą , tak że każde trafienie będzie widoczne.

Założenia są takie: siedzimy sobie z boku bez widoczności modeli i tylko za pomocą kamery sterujemy modelami i walczymy .

Teren oznaczony, albo każdy na każdego, a może drużynami? to się zobaczy. Modele w podobej skali, realistyczne prędkości, nie tak jak niektóre modele o "nadświetlnych" prędkościach.

Pytania które mnie dręczą i proszę o pomoc:

1. zostawić stare silniki, czy dać bezszczotki, to zalatwia starą elektronikę, założenia o niskich obrotach-8500 obr/min

Jakie regle? zasilanie, tu masa nie jest problemem więc chyba NiMH.

2. Silniki napędu wieży, podnoszenia lufy i napędu mechanizmu strzału to chyba ~280? pewnie zostana, jak rozwiązać ich sterowanie, trzy regle dwukierunkowe?

3. Jaką dać kamerę, najlepsza powinna się mieścić w wieży, czyli taka "lotnicza" odpada, czyli max to taka mikro jak ta z pewnego "forum" mikro_kamera_bezprzewodowa_2_4_ghz_odbiornik_usb.html

Oczywiście jeszcze całe mnóstwo pytań , ale zobaczymy czy jest zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze gotowy zestaw? ;)

http://allegro.pl/item266613289_czolg_panther_skala_1_16_super_cena_.html

Paredziesiat zlotych drozsze maja jezcze bajery takie jak dzwieki, oswietlenie, dym i... wygladaja ladnie :mrgreen:

http://allegro.pl/item265337203_czolg_panther_asg_dym_zestaw_r_c_skala_1_16.html

 

Co do reszty wyposazenia radze poczytac w dziale "RC-CAM"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.