Skocz do zawartości

Hitec HS-5625MG lub HS-5645MG proszę o opinie


ZARZU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanko do użytkowników tańszych Hitecków, czy jakość ich się poprawiła? Chodzi mi głównie o nie zmienianie położenia centrum po zagrzaniu się serwa.

 

Jakieś 10-12 lat wstecz miałem problemy i nie tylko ja z tańszymi Hitecami HS-225, 625, 645 ponieważ w locie potrafiły zmieniać swoje położenie neutrum.

Po wielokrotnych testach okazało się, że jak tylko złapały temperatury, to centrowanie serwa się zmieniało. Na lotkach i kirunku było, to jeszcze do ogarnięcia, trzeba było co chwilę przetrymowywać ale w wysokości po 1szt na ster robił się motylek;-)

Po wystygnięciu na ziemi, wracały w normalne położenie więc przed kolejnym lotem znowu trymowanie i tak dalej....

Serwa były w modelu akrobacyjnym+ "3D" z silnikiem benzynowym 26-30cc.

Od tamtej pory nie używam Hiteca w ogóle.

 

W tej chwili szukam niskobudżetowych dobrych serw: 10-12kg. tylko ciężko cokolwiek znaleźć w przystępnej cenie.

Pomyślałem więc o Hitecu, tym razem cyfrowych HS-5625MG lub HS-5645MG, może po tylu latach coś się zmieniło na plus.

Będę bardzo wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.