Jump to content

Wyrzucane szybole:-)


GRZECHU I JURAS

Recommended Posts

Posted

Witam szukamy materiałów na temat sędziowania i całej reszty dotyczącej szybowców wyrzucanych z ręki. Sorki ale nie wiemy za bardzo jak ta klasa sie nazywa :oops: .

Jakieś pliki do druku dla szerszej publiczności by nam się przydały:-))

POMOŻECIE??????

Posted

nie to że się czepiam ale o wyrzucanych szybolach nie słyszałem ale o wyrzucanych szybowcach jak najbardziej. Nazw to ma wiele jak F3K, F6D, Dlg.

 

Planujecie urządzić zawody?

Posted

Dzięki bez graniczne Rafa B i krzysiek w . za pomoc:-) jest to co potrzebujemy:-)

Tak organizowane będą takie zawody w Kazimierzu Biskupim. Termin planowany to kwiecien-maj:-)).

Posted

maj, z tego co wiem jest zarezerwowany i kwiecień również a chcieliśmy porobić zawody raz w miesiącu aby nie jeździć zbyt często po Polsce a po drugie terminy zawodów zależą od terminów zawodów Eurotour i to jest święta zasada.

 

Do organizacji zawodów potrzebujecie również komputer z programem plus dobre nagłośnienie lub i myślę że to najlepsze rozwiązanie skontaktuj się z Adminem www.f3k.pl czyli Krallem on na pewno Was naprowadzi na dobry tor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.