Skocz do zawartości

Nowy silnik do Easy stara


Kreky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Na początku wspomnę że to mój pierwszy post na tym forum, i kiepsko ogarniam modelarstwo. A więc tak, mam pewien problem, planuje wymianę silnika w moim Easy Starze D-EGLG. Może ktoś powiedzieć jak i na jaki zamienić?. Będzie to moja pierwsza taka operacja wykonana przeze mnie, więc liczę na jak najbardziej szczegółowe odpowiedzi.post-11509-0-23062500-1354308327.jpg

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, ;)

Kreky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz ten silnik na zewnątrz z kablami , ja musialem delikatnie rozciąć te wierzyczke bo jak sklejałem bixlera to mi sie troche kable posklejały w środku ale delikatnie rozciołem wyciołem kable i wyjąłem uszkodzony silnik później ze sklejki dociołem dwa kółka mniejsze i większe , mniesze średnicy takiej żeby weszło lekko do środka otworu , drugie większe o śerdnicy zewnętrznej wierzyczki , sklejasz je razem i wklejasz do srodka i do nich dokręcasz motor , wtedy jest osadzony więcej do tyłu i wchodzi np. smigło 6x5 .

 

o tak to będzię wyglądało , to nie moje foto u mnie było widać te kółka ze sklejki , ale pomysł podobny :

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.