Jump to content

Prośby o plany PW


Guest

Recommended Posts

Witam, dostaję bardzo wiele pytań odnośnie planów i plików pod laser. Dzielę się planami, nie ma problemu pod warunkiem że mam zgodę ich autora albo są moje. Nie będę odpowiadał na PW od osób bez kompletnie uzupełnionego profilu i z zerową ilością postów ( że tak powiem "anonimów) a także na "żądania" wysłania planów.

90% swoich plików pod laser udostępniłem tu http://www.forum.aerodesignworks.eu/viewforum.php?f=56 i nim ktoś zada mi milion pytań odnośnie niemożliwości ich pobrania niech łaskawie przeczyta to http://www.forum.aerodesignworks.eu/viewtopic.php?f=11&t=139 . Osoby rejestrujące się na sztukę będą odrazu usuwane więc lepiej poprosić kogoś kto ma tam konto o pobranie interesujących plików.

Oświadczam iż nie jest to żaden lans ani reklama mojego forum a jedynie "hurtowa" odpowiedź na wszystkie PW jakie dostaję w sprawie planów i plików na pfmrc.eu.

Link to comment
Share on other sites

więc może uprościć możliwość uzyskania planów jeżeli autor/autorzy dopuszczają taką formę i już je udostępniali, bez konieczności rejestrowania? Wtedy nie będzie setki mailów i sztucznych rejestracji.

przypuszczam że i tak tylko nieliczni realizują to pod laser, reszta zaspokaja ciekawość.

Link to comment
Share on other sites

Może i masz rację ale osobiście nie chcę zobaczyć zestawów ciętych z moich planów i wystawionych na różnych aukcjach. Wszystkie te plany zajęły mi łącznie parę setek godzin przy komputerze i mam prawo do określenia w jaki sposób będą pobierane. Przecież przymusu nie ma do ich pobierania a co do zaspokojenia ciekawości to myślę że screeny z budowy czy projektowania w zupełności wystarczą a do tego nie jest potrzebne logowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.