Skocz do zawartości

su-27 art-tech opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam ten model od 2 lat (przedstawiałem go na tym forum- szukaj su 27 arrtech) . Wylatałem nim już dobre kilka godzin a model jak najbardziej w dobrej kondycji. Tylko pakiet nieco mi spuchł ostatnio ale jeszcze daje rady. Model przyjemny pilotażowo ale nie dla początkującego.Lubi predkość trzeba uważać na przeciągniecie zwłaszcza nisko nad ziemią, choć można nim wykonac efektowny lot na małej prędkości -pełny gaz i wysokość maks na siebie- ładnie zadziera nos i leci na duzych kątach jak oryginał ale to juz jest wyzsza szkoła pilotażu.:) Model efektowny i szybki, ma delikatne podwozie które nadaje sie tylko na gładki asfalt na trawie natychmiast któreś z kół sie wygina bądż może uszkodzic. Daje ladny dzwięk w locie- dwie turbiny.Dosyć długi rozbieg na asfalcie ok 50m nie startowałem nigdy z reki ani z innego podłoża. Nie dysponuje zbyt duzym nadmiarem ciągu więc figury akrobacji w pionie trzeba wykonywac z rozpędu. Aparatura ja mam 2,4ghz nie sprawia żadnych kłopotów dzaiła bez zarzutów. Model polecam jako takie efektowne uzupełnienie swoich zbiorów modelarskich ale nie jako pierwszy samolot do nauki bo do tego sie nie nadaje -szybki i jeszcze smaczki EDF- opóżniona reakcja na gaz itp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.