Skocz do zawartości

Folia ...


tomekRC

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie obklejania modelu folia czy niezbędne jest specjalne żelazko czy normalne do prasowania wystarczy. Czy ktoś ma może jakąś instrukcje odnośnie obklejania co najpierw jak itp..

czy trzeba wszystko zdemontować przed obklejaniem ???

proszę o wszystkie informacje dotyczące obklejania ponieważ jestem początkującym i nic na ten temat nie wiem pozdrawiam :D ...;p :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jest to lutownica z przyspawanym grotem. Regulować można w ten sposób, że jak maksymalnie wsunie się pręt do środka, to będzie większa temperatura, im bardziej będziemy wysuać tym temperatura będzie mniejsza.

Najlepszy sposób to kupić lutownicę z regulatorem temperatury, widziałem takie na allegro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zarówno metoda Longa jak i zwykłe żelazo ma tak duży rozrzut temperatur, że oklejanie będzie średnio wyglądać.

Nie chcę przez to powiedzieć, że się nie da, ale różnica używając żelazka i żelazka modelarskiego jest spora.

Na początek jednak spokojnie możesz zainwestować w zwykłe żelazko takie za 20 zł.

( z tych mniejszych bo łatwiej będzie podejść do detali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.