Skocz do zawartości

Mega Power Infinity 960SR gdzie kupić lub zamiennik


k2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zaczynam przygodę z modelarstwem i jak to na początku jestem na etapie doboru wyposażenia.

Przeleciałem forum i nie mogę się zdecydować, którą ładowarkę kupić.

Nie zamierzam wydawać ponad 2000 na pulsara ale chciałbym kupić coś porządnego co starczy na lata. Nigdy nie wiadomo jak rozwinie się hobby a nawet jeśli się nie rozwinie to lepszy sprzęt zawsze łatwiej sprzedać. Poza tym wychodzę z założenia, że lepiej wydać raz więcej na ładowarkę niż co chwilę wymieniać zepsute pakiety.

Z opisów najbardziej przypadła mi do gustu ładowarka Mega Power Infinity 960SR, niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Czy ktoś wie gdzie mogę ją namierzyć?

A może w międzyczasie pojawiło się coś ciekawszego?

 

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie możesz zacząć chociażby do IMAX B6 za około 100zł ?

 

Ludzie mają te ładowarki sporo czasu i działają bezproblemowo, jak na taką chińszczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie możesz zacząć chociażby do IMAX B6 za około 100zł ?

 

Ludzie mają te ładowarki sporo czasu i działają bezproblemowo, jak na taką chińszczyznę.

 

Kolega dobrze proponuje. Na początek w zupełności wystarczy, a jeśli, jak to piszesz hobby się rozwinie, to wtedy możesz dokupić drugą, mocniejszą. Dobrze mieć w zapasie awaryjną ładowarkę gdy jest dużo pakietów, a czas goni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Power Infinity 960SR to stara ładowarka, ostatnio pojawily się na aukcjach uzywane. Ani balancera ani nic. tylko duze LCD. Pytanie za ile masz to do kupoenia.

 

Z wątku o tej ładowarce wynika, że wręcz przeciwnie. Posiada balancer i jest on o niebo dokładniejszy od tego w IMAX B6. Ja jestem początkujący i się nie znam ale koledzy bardzo ją tu zachwalali porównując do znacznie droższych.

Tak czy inaczej prawdopodobnie kupię IMAX'a skoro tak mi polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli wątek rozpoczęty w lutym 2008 roku?

Ładowarka z wbudowanym balanserem 12S? Może jednak ktoś tam sobie dokupił zewnętrzny?

 

Jak poznasz oryginał IMAXa B6? Podróbki nadają się raczej tylko do psucia lipoli.

 

Dokładnie tamten wątek miałem na myśli... nie znam się na tym, dlatego tu jestem, czytam, drążę i pytam.

 

Pojęcia nie mam jak rozpoznać oryginał. Więc jak to zrobić? Z hobbyking.com będzie ok? Planuję tam zamówić pakiety i elektronikę do Easy Glidera więc mogę wziąć też ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest idealna;

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15985__HobbyKing_8AC_Large_Screen_AC_DC_Balancer_Charger_.html

 

Ma wszystko i nawet zasilacz 230v. Dzięki niemu nie ma plątaniny kabli na stole.

 

Naprawdę dobra, no i ładuje wszystko. Nawet aku do samochodu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.