Skocz do zawartości

RWD5


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

No i RWD doczekał się skrzydeł, długo to trwało ale nie miałem czasu na klejenie.

Zeberka z balsy 2, keson tak samo, dźwigar z sosny 5x5.

ddf5e6aff37975e9.jpg

 

1278246d407a7181.jpg

 

c7cf6e98001c205a.jpg

 

Wyszedł mi duzy wzonis skrzydeł 10 cm na strone, bedzie to przeszkadzało czy nie powinno mieć znacznego wpływu na właściwości lotne?

 

Oprócz skrzydeł zamontowałem półke z serwami. Jutro dokończe skrzydło no i moze okleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i RWD w końcu skończony :D Próbowałem go nawet oblatać z marnym skutkiem. Starty odbywały się z reki. Po wyrzucie lot wyglądał jak by silnik nie dawał rady albo jak bym go przeciągnął wysokością( zwalał się na skrzydło raz na jedno raz na drugie) i kończył kretem.

Waga w przybliżeniu 1,2kg, ale podam dokładnie jak zważę. Teraz mam pytanie ile powinien ważyć by dobrze latał na silniku 2,5cm? Spróbuję jeszcze startować z pasa może jak się rozpędzi to poleci jeśli nie to wymienię silnik na mmvs 3,5cm.

Jeszcze fotka słabej jakości bo robiona kom.

462ff6f690b681e4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.