Skocz do zawartości

Turnigy FBL 100 Micro Heli


Krzysztof.R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy ma właśnie takiego, miał już z kilkanaście kretów i model na razie lata, w chinach jest masę części zamiennych.

Znajomy jak zaczął na początku latać to było mu troszkę ciężko bo modelik był trochę nerwowy, ale potem się przyzwyczaił i znaczą nawet robić jakieś fikołki

Oto filmik z jego lotów:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to ja stał przed wyborem to skusił bym się na Turnigy. Choć na V922 nie narzekają. Kumpel ma i chwali. Ale jak patrzę choćby na te serwa to w FBL-u wyglądają o wiele lepiej. Sam miałem podobne w Bravo SX. Jedno padło ( niedociagniecie ze strony pracownika linii montażowej ) i cała elektronika do wymiany. Koszt-180 zł. Ale za to mam piękną makietę na półce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten za 69$ jest kuszącą ofertą gdyby nie to że można do niego podpiąć tylko apki 2.4 GHz ...

 

EDIT:

 

Teraz zauważyłem że cena podana jest w Euro a nie w dolarach więc wychodzi to mniej w więcej w tych samych cenach, jeżeli chodzi o wersje z podstawową aparaturą.

 

Ciekawi mnie też jak wygląda kompatybilność części HiSKY z Turnigy. Oraz jakiej jakości są materiały w obydwu helikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.