Skocz do zawartości

Kabel przejściowy do Multiplexa LN-6015EQU


kkdarch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś stałem się posiadaczem nowej ładowarki Multiplexa LN-6015EQU i tu moje zaskoczenie (ładowarka ma inne wejście balansera niż ja używam ???).

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić takie coś (multiplex wtyk -e-sky gniazdo).Dokładnie są to pakiety EZ-FLY 3s 1800.

Jeśli ktoś używa takiej ładowarki to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że ten typ ładowarki nie jest jeszcze popularny Prawdopodobnie cena odstrasza .Jak

się trochę poszuka to i się znajdzie.Ja tą ładowarkę zakupiłem w arthobby o 100 zł taniej niż w innych sklepach więc wyniosła mnie 349 zł. Ale do rzeczy wczoraj znalazłem wtyczkę z rasterem 2mm na cztery piny (od starego dysku twardego) zeszlifowałem i pasuje a z drugiej strony założyłem listwę o rasterze 2,54mm (od znajomego elektronika ze starej płyty telewizora ).Jestem początkującym w li-polach a w instrukcji nic nie pisało żeby podłączyć też kable prądowe do ładowarki :shock: -duży minus dla multiplexa.Drugi minus za brak kabli bo przecież jest kilka rodzajów wtyków.Trochę brakuje pamięci programów ładowania (byłem szczęśliwym posiadaczem Simpropa :lol: gdzie było 10 programów ).Ogólnie ładowarka robi dobre wrażenie ,obsługa intuicyjna no i progray do li-lion i li-fe -duży plus.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten typ ładowarki nie jest jeszcze popularny Prawdopodobnie cena odstrasza .Jak

się trochę poszuka to i się znajdzie.Ja tą ładowarkę zakupiłem w arthobby o 100 zł taniej niż w innych sklepach więc wyniosła mnie 349 zł. Ale do rzeczy wczoraj znalazłem wtyczkę z rasterem 2mm na cztery piny (od starego dysku twardego) zeszlifowałem i pasuje a z drugiej strony założyłem listwę o rasterze 2,54mm (od znajomego elektronika ze starej płyty telewizora ).Jestem początkującym w li-polach a w instrukcji nic nie pisało żeby podłączyć też kable prądowe do ładowarki :shock: -duży minus dla multiplexa.Drugi minus za brak kabli bo przecież jest kilka rodzajów wtyków.Trochę brakuje pamięci programów ładowania (byłem szczęśliwym posiadaczem Simpropa :lol: gdzie było 10 programów ).Ogólnie ładowarka robi dobre wrażenie ,obsługa intuicyjna no i progray do li-lion i li-fe -duży plus.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie masz złącze na balancer, ale może tu coś znajdziesz.

Ja do swojej ładowarki porobiłem odpowiednie przejściówki (mam kilka typów złącz w swoich pakietach). Różne konektorki można też dobrać w sklepie elektronicznym i polutować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.