Skocz do zawartości

Czy morzna przerobici elektryka na spaline!


Szelbi

Rekomendowane odpowiedzi

Co co ? Pytales sie czy mozesz tam spalinöwke dac zamiast elektryka,wiec ci kolega odpowiedzial.Poucz sie pierw na elektryku polatac.Osobiscie co prawda wole tez silniki spalinowe,ale kupuje teraz elektryka;) Tym bardziej ze do tej pory budowalem statki i samochody hehe.Owszem jakies 30 lat temu poskladalem pare szybowcow,ale to bylo bardzo dawno .Ucze sie teraz na nowo (szkoda ze tak puzno :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę, że niektórym niestety w ogóle. Może jestem jakiś dziwny i nie z tej epoki, ale po prostu szlag mnie trafia jak widzę (czytam) takie niedbalstwo! Bo moim zdaniem to jest niedbalstwo, które ostatnio (nie tylko na Naszym Forum) szerzy się zastraszająco. Niektórzy nie zadają sobie nawet minimum trudu. Ale szkoda gadać....

A może właśnie nie szkoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.