Skocz do zawartości

Devo 12 S


marcino477

Rekomendowane odpowiedzi

Z wad to chyba ekran dotykowy - bo dotykowy i duzy i generuje duże zapotrzebowanie na energię. Jest podane że w stand-by pracuje 10h. Czyli jak sie go używa to znacznie krócej. A to jest mało. Analogicznie posiadacze 18MZ tez nie zawsze z tego powodu sa zadowoleni.

Interfejs drobniutki i chyba rysika będzie trzeba używać - a to pewien dyskomfort.

Co do zasięgu, to w dużej mierze zależy od odbiornika, a tutaj brak danych. Ogólnie zasięg 1,5km powinien być w 'zasiegu' aparatury ;)

Moduł telemetryczny 'zewnętrzny' zgrabny - pytanie jakie czujniki są dostępne i w jakich cenach. W instrukcji brak jakichkolwiek informacji nt. telemetrii. Więc na razie wielka czarna dziura na tym polu

 

to tak na szybko opisałem swoje widzimisię - aparatury nie miałem w ręku, instrukcja się zasysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest mało. Analogicznie posiadacze 18MZ tez nie zawsze z tego powodu sa zadowoleni.

Tak na dobrą sprawę po każdym locie muszę ładować bo nie znam ani dnia ani godziny jak zacnie się drzeć.

 

W T10C naprawdę mało mnie interesował pakiet zasilający nadajnik. Tygodniami nie ładowałem. Warunek był tylko jeden. Latanie a nie bawienie się w programowanie. W 18MZ po zaprogramowaniu ładuję, po przyjściu z lotów ładuję. Ekran żre strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest jego maksymalny zasięg i jakie wartości wyświetla telemetria

 

Hmm..... Kup markowe radio i nie bedzie problemu z zasięgiem jesli się o to martwisz. Walkeria to chyba nie tak dawno zabawki robiła. Cos im tam wyszło na wzór SANWy i błala - jest radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kupilem ja w zeszlym roku i jak na razie jestem zadowolony

 

Z wad to chyba ekran dotykowy - bo dotykowy i duzy i generuje duże zapotrzebowanie na energię.

Moze, to i prawda jesli chodzi o pobor energii, ale nie zauwazlyem duzego wplywu na czas pracy

backlight mam ustawiony na 15 sec.

 

Jest podane że w stand-by pracuje 10h. Czyli jak sie go używa to znacznie krócej.

Dziala jak napisano

 

 

A to jest mało . Dla mnie ok

 

Interfejs drobniutki i chyba rysika będzie trzeba używać - a to pewien dyskomfort.

Ja jestem zadowolony, i tak uzywam klawiszy. Icony sa podobne do ipohn'a

 

Co do zasięgu, to w dużej mierze zależy od odbiornika, a tutaj brak danych. Ogólnie zasięg 1,5km powinien być w 'zasiegu' aparatury ;)

Nie mam zamairu biegac 1.5km :P aby sprawdzic

 

Moduł telemetryczny 'zewnętrzny' zgrabny - pytanie jakie czujniki są dostępne i w jakich cenach. W instrukcji brak jakichkolwiek informacji nt. telemetrii. Więc na razie wielka czarna dziura na tym

Telemetry ~50$ plus sensory, GPS ~25$ i dziala ok,

 

Odbiorniki ~20(7 channels) -50$ (12) ale mozna dosta za 10$ :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.