Skocz do zawartości

osłony do świateł pozycyjnych i stroboskopów


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciał bym spytać czy ktoś z Szanownych Kolegów mógł by się podjąć wytłoczenia z plexi osłon do świateł pozycyjnych i stroboskopów.Nigdy tego nie robiłem chodz czytałem o sposobach wytłaczania ale mówiąc prosto nie chciał bym marnować czasu i się denerwować że mi nie wychodzi.Światła poz.i stroboskopy mam zamontowane do dolnej części podstawy wraz z okablowaniem teraz mi brakuje oszklenia.Kiedyś podobno ktoś się ogłaszał na allegro że właśnie takie usługi świadczy dlatego jeżeli ten Ktoś czyta mój wątek bardzo bym prosił o kontakt,jeśli nie to może ktoś inny.Zależy mi bardzo gdyż całe oświetlenie zrobiłem do modelu.Jeżeli z Kolegów ktoś ma kontakt do tego człowieka bardzo bym prosił o szybką odpowiedz,za co z góry wielkie dzięki.Oczywiście taką usługę zdeklaruję finansowo.

 

Pzdr.

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo!!!!!!!!!!

Witam,chciał bym spytać czy ktoś z Szanownych Kolegów mógł by się podjąć wytłoczenia z plexi osłon do świateł pozycyjnych i stroboskopów.Nigdy tego nie robiłem chodz czytałem o sposobach wytłaczania ale mówiąc prosto nie chciał bym marnować czasu i się denerwować że mi nie wychodzi.Światła poz.i stroboskopy mam zamontowane do dolnej części podstawy wraz z okablowaniem teraz mi brakuje oszklenia.Kiedyś podobno ktoś się ogłaszał na allegro że właśnie takie usługi świadczy dlatego jeżeli ten Ktoś czyta mój wątek bardzo bym prosił o kontakt,jeśli nie to może ktoś inny.Zależy mi bardzo gdyż całe oświetlenie zrobiłem do modelu.Jeżeli z Kolegów ktoś ma kontakt do tego człowieka bardzo bym prosił o szybką odpowiedz,za co z góry wielkie dzięki.Oczywiście taką usługę zdeklaruję finansowo.

 

Pzdr.

Paweł.K

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawianie gotowego kitu "tartaka" to też lenistwo ? Przecież, sami możemy ciąć sklejkę i balsę milimetr po milimetrze, zamiast kleić elementy cięte laserem... nie przesadzajmy, nie każdy modelarz musi być mechanikiem, tokarzem itp. itd. Od tego jest to forum, żeby sobie pomagać wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.