Skocz do zawartości

Dla Kolegów z Androidem ;)


Volleyboy

Rekomendowane odpowiedzi

A wyprzeDASZ mi ją?

:)

 

Chodzi o to że ta "*aplikacja" jest płatna :)

 

 

edit: lol wpisalem "*aapka" (przez jedno a) i mi forum automatycznie poprawiło na "nadajnik"

 

Appka nie kosztuje w jakiś strasznych pieniędzy. Ja raczej jestem przeciwny piractwu, w końcu to kradzież :(. No właśnie, jak to jest ukraść komuś 10zł w banknocie, niewielu ukradnie, ale przed "piraceniem" oprogramowania o znacznie większej wartości już nie mamy takich oporów...

Oczywiście nikogo nie potępiam, dla chcącego nic trudnego.

 

Picasim jest super, jedyne czego mi brakuje to więcej samolotów (jest chyba tylko jeden jet), a nie tylko szybowce.

pozdrawiam

 

Faktycznie przeprawia "a pka" na nadajnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiło się już na forum, choć jeszcze nie w tym temacie: Leo's RC Simulator. Od jakiegoś czasu działa też na Androidzie 4. Oczywiście wersja ze sklepu Play. Samych aplikacji, do których wklepuje się dane o pakiecie, długości lotu itp. jest zdaje się kilka, polecam wpisanie "rc log" w wyszukiwarkę androidowego sklepu.

 

Z wartych uwagi symulatorów latania jest jeszcze X-Plane. Tyle, że mało modelarski, bo sterujemy pochylaniem telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ;) co prawda to nie symek lecz gra, ale warta polecenia ;)

 

Air Attack HD

 

Pierwszym co się rzuca w oczy zaraz po uruchomieniu gry jest fenomenalna oprawa graficzna ze świetnymi modelami 3D pojazdów, wysokiej jakości szczegółowymi teksturami i pięknymi efektami świetlnymi. Z pewnością jest to czołówka gier na Androida. Podczas grania wiele elementów otoczenia można niszczyć – budynki, mosty i inne można dosłownie roznieść w pył. Mimo wszystkich fajerwerków, drobnych szczegółów animacja ani na chwilę nie zwalnia co jest niewątpliwie wielkim plusem tej strzelanki.

 

post-11400-0-94954900-1361650317.jpg

 

Do sterowania również nie można mieć żadnych zastrzeżeń, gdyż bez problemów spokojnie da się grać dotykając ekranu tylko jednym palcem! Dodatkowe, liczne sposoby konfiguracji w jaki sposób chcemy kontrolować samolot pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego gracza. Warto wspomnieć także o możliwości ulepszania naszej maszyny, możemy dokupić m.in. rakiety, lepszy karabin czy dodatkowe samoloty pełniące rolę naszych skrzydłowych.

 

http://chomikuj.pl/volleyboy/ANDROID/AIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.