Pawel_W Posted December 4, 2006 Posted December 4, 2006 Witam! Jak można wyczytać w moim podpisie, nazywam się Paweł Wojtaszko, mam 21 lat, i zostałem modelarstwem obciążony genetycznie przez mojego Tatę, modelarza od lat 80-tych. Buduję co się da i z czego się da, a więc depron, elektryki, szybowce, styropianowce... Nie buduję z zestawów ARF, bo po pierwsze mnei to nie kręci a po drugie nie mam kasy Aktualnie buduję elektryczka o którym mowa w dziale Elektryki, oraz półmakietę szybowca Swift (chwilowo budowa zawieszona). Pozdrawiam serdecznie!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.