Skocz do zawartości

I Nowotarskie Zawody Modeli Makiet Szybowców RC


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po zawodach. Łącznie było 32 zawodników. 25 w ciężkiej kategorii i 10 w lekkiej.

 

Wyniki:

post-4493-0-49896300-1367178441_thumb.jpg

post-4493-0-39668600-1367178530_thumb.jpg

 

 

Zdjęcia:

 

 

http://foto.podhale24.pl/galeria-6687

 

 

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/23917/I_Nowotarskie_Zawody_Modeli_Makiet_Szybowcow_RC_Wsrod_triumfatorow_Jakub_Swist_zdjecia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tutaj pozwilę sobie, w imieniu Kolegów (KMLiK "Avia" Tarnów) i własnym, pogratulować Organizatorom tak udanej, kapitalnej imprezy.

Była świetna zabawa, gorycz porażki i strat, adrenalina rywalizacji (choć każdy powtarzał, że to tylko zabawa), jednym słowem wszystko co napędza w nas tę pasję.

Dziękuję, życzę następnych tak udanych imprez i do zobaczenia niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się winny (chociaż i tak próbowałem użyć swojej polisy na pokrycie kosztów- jednak na marne bo nie jestem sprawcą w rozumieniu ubezpieczyciela) za zaistniałą sytuację z kanałami gdyż już na rozpoczęciu było pytanie o to kto ma inną częstotliwość niż 2.4. W związku z tym, że "dogadaliśmy" się, że wszystko jest w porządku to nie zbieraliśmy nadajników. Dla ubezpieczenia było jeszcze 3 razy powtarzane aby wpisać się na listę ze swoimi kanałami i częstotliwością.

Pech albo olanie sprawy chciało, że Słowak kompletnie nie przejął się tematem i strącił Jurka na podejściu. Co mieliśmy w takim wypadku zrobić? Ukamienować czy rzucić na pożarcie lwom? Gdybyśmy kompletnie olali sprawę częstotliwości (jako organizatorzy) to można by powiedzieć, że to nasza wina ale kroki były podjęte.

Gdyby w zawodach brali udział sami Polacy to Jurek dostał by kasę z polisy sprawcy. W tym wypadku jest to bardzo skomplikowane.

Nauczka jest bo w przypadku następnych zawodów udział będą mogli brać tylko Polacy.

Na 40mhz Jurka machnąłem ręką bo był jedyny z tych co podnieśli rękę z taką częstotliwością.

 

Łatwo się ocenia takie sytuacje jeśli nigdy nie było się w niej samemu.

 

A co do tego ostatniego- chyba zbyt poważnie do wszystkiego podchodzisz. Może by tak polatać coś modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega Marek C chce oceniać zaistniałą sytuację, to powinien najpierw pokazać twarz. Bo tak trochę głupio cwaniakować jako "NIKT".

Dane w profilu też nie za bardzo więc jeśli one nie zostaną uaktualnione to proponuję nie wdawać się w zbędne dyskusje bo wyjdzie z tego znowu niepotrzebna nikomu jadka.

 

Pomijam to, czy ma rację czy też nie. Nie o to chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajniki nie zostały zdeponowane ponieważ na odprawie było powiedziane. Ze trzeba się wpisać na listę z kanałami. NA to zaraz odzew my się miedzy sobą dogadamy.

Co do wypłacenia ubezpieczenia od kolegi S,Andogi na pewno jest to do zrobienia bo żyjemy w otwartej Europie.

Co do klei miał to być taki weselszy akcent na zaistniałą sytuację. Ale jak to bywa na każdej z imprez(wszystkim nie dogodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to żeby każdy mógł wypowiadać swoje spostrzeżenia . Jeśli Nowy Targ chce zbierać tylko same pochlebne recenzje , to załóżcie kółko wzajemnej odoracji.

 

Myślę, że nikt się nie czepia treści, tak pozytywnej jak i krytycznej. Tak jak pisałeś, jest to forum i każdy ma prawo wypowiedzi. Jednak jeżeli rozmowa ma być poważna to dlaczego się ukrywasz i nie identyfikujesz swojej zacnej (z całym szacunkiem) osoby. Jakoś my nie mamy ku temu oporów. Część ludzi się zna z widzenia ale tylko nieliczni. Część osób, nie wiadomo z jakiej przyczyny nie ma odwagi spojrzeć innym awatar w awatar.

Być może i ja się w tej chwili czepiam. Może to co piszę nie jest najistotniejsze. Ale na tym polega komunikacja między ludźmi.

 

To tyle mojej wypowiedzi w tym temacie.

Nie chcę nikogo urazić. Zwracam tylko uwagę na podstawowe zasady wzajemnej komunikacji i poszanowania rozmówcy.

Więcej odwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.