Skocz do zawartości

Great planes- Dazzler.40


Yosephtbg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dość długiej przerwie :) Przymierzam się do kupna modelu najlepiej funfly jednak nadający się pod mój "silnik" UWAGA NIE ŚMIAĆ SIĘ : osmax 40 LA , no po prostu leży odłogiem i aż mi tak głupio, niestety nie mam czasu samemu robić modelu od zera:(. W związku z powyższym chciałbym poznać opinie posiadaczy tego modelu, co o nim sądzicie, jakie wrażenia z lotów, jakie wykonanie itp. ogólnie polecacie ten zakup czy raczej nie??

 

 

EDIT: zapomniałem podać link

 

dazzler.40

 

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawu do skladania nie widzialem, ale ARFa tak. Musisz wziac pod uwage to, ze model jest w jednym kawalku. ARF po wyladowaniu w trawie z lekkim cyrklem nie wytrzymal i nie przezyl tego- wymagala sporej odbudowy skrzydla i budowy nowego kadluba.

Model lata jak typowy akrobat. Na zylete ciezko sie nim lata. Dosc szybki przy beczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.