Skocz do zawartości

Niesamowity modelarz i jego cuda


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy, Radku, znamy! Już wystarczająco dużo "achów" i "ochów" z tego powodu było tu na forum wygłoszone. :D

Nie żebym sie czepiał, ale Twój link jest niestety niepodważalnym dowodem na to, jak wielką trudność prawie każdemu naszemu nowemu Koledze-forumowiczowi sprawia kwestia przewertowania historycznych już wpisów i tematów. A później słyszymy, że regulamin zbyt ostry, klasyfikacje tematów zbyt poszatkowane, itd, itp...

Ale to jak zwykle już tak: sobie, a muzom..., a kolejny nowy Kolega znowu nas czymś "zaskoczy". :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co moze porazac to wielkosc modelu. Poza tym nie widze w budowie nic niesamowitego, konstrukcja raczej niezbyt wysublimowana technologicznie.

No ale jak ktos lubi duze he he he....

Mnie bardziej zachwycaja malenstwa bogate w detale.

Wiecie moze gdyby to byl samolot Bleriota..

ale to...

 

Hmm

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zachwycaja malenstwa bogate w detale.

 

Chyba nie przeglądnąłeś strony do końca . . .

 

Przecież tam są wszystkie szczegóły oddane, na każdy jest zrobiona osobna forma itp itd.

 

Kolejne co wzbudza uwagę i podziw to, to że ten model jest budowany o ile się nie mylę 5 lat i nie wiem czy już ale miesiąc temu jeszcze był nie oblatany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.