Skocz do zawartości

marcel_Kaszëbë kto u niego coś kupił ostatnio?


Czarek999

Rekomendowane odpowiedzi

Idac na policję warto mieć wydrukowaną korespondencję z Panem "D". Jak również ten temat.

 

Zgromadziłem całość dokumentacji, całą korespondencję między nami, wyciąg z rejestru mojego konta, ofertę jaką zamieścił Marcel, nawet Czarek podał mi adres, gdyby potrzebny był świadek, który znalazł się w podobnej sytuacji. Myślę, że dam radę. Na marginesie całej sprawy, jestem wściekły, nie tyle z powodu pieniędzy, ile faktu obecności na portalu społecznościowym ludzi zajmujących się modelarstwem, człowieka niesolidnego, lekceważącego Kolegów. Środowisko modelarzy to ludzie pomagający sobie nawzajem, ludzie życzliwi, bezinteresowni. Chciałbym, żeby tak zostało i dlatego sprawę doprowadzę do końca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecana kasa nie wpłynęła dziś na konto, za apkę dx7 za którą zapłaciłem, chyba byłem naiwny i za wcześnie przepraszałem go na forum...

czekam do jutra i zgłaszam sprawę pojutrze na policję..

a wydałem na tę apkę prawie ostatnie pieniądze :-( :-( :-(, k...mać

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie istotne ale 30.01.2013r pisałem do niego w sprawie tego KILLERA. Odpisał mi tego samego dnia. Ufff dobrze że nie kupiłem.

Póki co, obiecał oddać pieniądze. Miały wpłynąć wczoraj, najpóźniej dzisiaj. Wstrzymaliśmy się z zawiadomieniem Policji. Zobaczymy co będzie dalej, ale sprawa jest irytująca.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk Kukliński

Witam nie wiem czy to ważne , ale napisałem do marcel_Kaszëbë w sprawie aparatury spektrum dx7 czy jest nadal w sprzedaży uzytkownik odpisał po 2 dniach pisząc że nadal jest w ofercie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Pewnie za jakiś czas zwróci wam wszystkim pieniądze, ale wcześniej nimi trochę poobraca traktując je jako bezprocentową pożyczkę.

 

 

W końcu mamy kryzys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zablokujemy mu konto to jak się będziecie kontaktować, tak przynajmniej PW i mail masz.

Ja już z nim zakończyłem korespondencję, teraz będziemy rozmawiac listami poleconymi z poświadczeniem doręczennia.

Miejmy nadzieję że wszyscy użytkownicy zagladają do HP i wiedzą o sprawie i nie przybedzie nam na forum osób poszkodowanych.

 

Zwróci na pewno, a czy bezkarnie sobie nimi poobraca to nie był bym taki pewny. Zwrócenie pieniedzy nic tu nie wnosi, czyn został popełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia nie ma, więc raczej nie oszuka kolejnych, zobaczymy co będzie dalej, logowania jakieś były więc raczej żyje.

Dziękuję Kuba, resztę będziemy załatwiać poza forum, po co o naszych ruchach uprzedzać delikwenta. Jak skończymy z nim, damy znać Administracji Forum, wtedy podejmiecie stosowne działania.

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia nie ma, więc raczej nie oszuka kolejnych, zobaczymy co będzie dalej, logowania jakieś były więc raczej żyje.

 

A czy inni użytkownicy nie piszą w dziale giełda ogłoszeń typu "kupię"???

No proszę was, pomyślcie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.