Jump to content

Szybowiec RC


KrzyhuZ

Recommended Posts

Posted

Co powiecie o moim szybowcu który jeszcze wykańczam(muszę jeszcze oblatać i pomalować):D

Troche danych

Rozpiętość: 2.5m

długość kadłuba:1160mm

Serva:2x Tower Pro SG-5010

Lotki:brak

p06120716151fj0.jpg

p0612071617oi3.jpg

p0612071616fs8.jpg

Narazie tyle fotek:D

I jak??

Posted

Jaki ma wznios płata? Ile waży i jaką ma pow. skrzydła?

Osobiście bym się bał latac modelem 2,5m bez lotek ale mam nadzieje że Tobie to wyjdzie z powodzeniem.

Posted

Teraz ci nie mogę powiedzieć ponieważ model jest w modelarni :D a tak to ja nie pamiętam.

Najpóźniej we wtorek będe wiedział:D :wink:

Posted
Osobiście bym się bał latac modelem 2,5m

 

Koledzy latają Pelikanami 2m z holu ,i motele świetnie latają bez lotek. Jeśli tylko taki szybowiec jest dobrze zaprojektowany (a Pelikany są świetnie zaprojektowane) to nie ma z tym najmniejszych problemów.

Posted

Drela ma 3 metrowca na SW i SK i jakoś sobie radzi. Poza tym Paweł dobrze gada. Model dobrze zaprojektowany będzie dobrze latał.

Posted
Osobiście bym się bał latac modelem 2,5m

 

Koledzy latają Pelikanami 2m z holu ,i motele świetnie latają bez lotek. Jeśli tylko taki szybowiec jest dobrze zaprojektowany (a Pelikany są świetnie zaprojektowane) to nie ma z tym najmniejszych problemów.

 

Antoni Opoczka i wszystko jasne :)

 

A M. Drela tez swietne modele robi :)

 

Powodzenia w lotach, ladny ksztalt kadlubu

Posted

Mysle ze skrzydla sie niezloza :) A tak wogule to proponuje przerobic skrzydla tak aby mialy lotki. Mysle ze niebedzie z tym wiekszego problemu tylko musialbys zerwac poszycie :P i okleic na nowo. Dodatkowe 10h pracy, ale czegoz sie nierobi dla modelarstwa ;)

Posted
tylko musialbys zerwac poszycie :P i okleic na nowo

 

nie musi zrywać calego poszycia,

wystarczy ze zerwie od konca lotki do kadłuba na powierzchni żeber, tak żeby wzmocnić okolice mocowania lotki, zrobic miejsce na serwo i poprzeplatac kable przez żeberka

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.