Skocz do zawartości

Graupner mx 16 Hott vs Futaba T8J


Maciek M

Rekomendowane odpowiedzi

Mam aktualnie aparature hitec optic 6 sport i po prostu zaczyna mi brakować kanałów więc się nad kupnem Graupner mx 16 Hott lub Futaba T8J.

 

bardzo proszę o doradzenie, która z tych aparatur będzie lepsza.

 

(Przeglądałem już forum ale jakoś nie mogę się zdecydować więc założyłem własny temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Maćku wydaje się, że chcesz sobie sprawić nowe radyjko i tyle. Nie chce mi się wierzyć, by 6 kanałów było mało w Twoim wieku. Aparatura to tylko dodatek do zabawy modelami. Gdybyś był starszy nawet bym nie odpowiedział. Za te pieniądze kup sobie model lub materiał do jego budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Maćku wydaje się, że chcesz sobie sprawić nowe radyjko i tyle. Nie chce mi się wierzyć, by 6 kanałów było mało w Twoim wieku. Aparatura to tylko dodatek do zabawy modelami. Gdybyś był starszy nawet bym nie odpowiedział. Za te pieniądze kup sobie model lub materiał do jego budowy.

 

 

Jak dodatek ?? Przecież to 50% całej zabawy :) A kanałów może brakować 6 to naprawdę mało - model z chowanym podwoziem i klapy na 2 kanałach i koniec :) Ja osobiście wybrałbym Futabe, ale ile modelarzy tyle opini więc wybór należy do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 kanałów to za mało na rozsądny motoszybowiec nie mówiąc o makiecie. Tyle wystarczy dla helika czy akrobata. I wiek do tego nic nie ma

Tym bardziej że optic 6 sport to w zasadzie takie "nie całe 6 kanałów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bezawaryjna i pewna aparatura. Bardzo bogate możliwości konfiguracji i ustawień modelu. Możliwość ustawienia do 4 faz lotu, wszystkie ustawienia niezależne dla każdej fazy. Doskonała telemetria. Niedługo ukażą sie odbiorniki z wbudowanym vario i 3ma zyroskopami. Odbiorniki w cenach od 100zl do 360zł

Używam juz 1.5 roku i moge spokojnie polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bezawaryjna i pewna aparatura. Bardzo bogate możliwości konfiguracji i ustawień modelu. Możliwość ustawienia do 4 faz lotu, wszystkie ustawienia niezależne dla każdej fazy. Doskonała telemetria. Niedługo ukażą sie odbiorniki z wbudowanym vario i 3ma zyroskopami. Odbiorniki w cenach od 100zl do 360zł

Używam juz 1.5 roku i moge spokojnie polecić

 

Dziękuje z konkretną odpowiedz.

 

W graupnerze bardzo podoba mi się telemetria a szczególnie vario i chyba się na niego zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.