Jump to content

Dariusz Dudzik

Modelarz
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About Dariusz Dudzik

 • Birthday 01/28/1963

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Imię
  Dariusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Janek widać że się zestarzałeś bo ciągle biadolisz bez powodu .Niestety F3F to sport nie dla wszystkich. Szanowni koledzy nie wiem czemu mają służyć wasze dyskusje i narzekania , bo służą tylko temu ,że ubywa organizatorów ,którym przestaje się podobać ciągłe i bezsensowne narzekanie . Miejsce rozgrywania zawodów F3F determinuje kierunek wiatru i jego siła , tym razem padło na Przełęcz Kowarską i tego ani wasze narzekanie ani wola organizatora nie zmieni . Na prośbę dwóch kolegów powrócono do pierwotnej godziny rozpoczęcia imprezy i to tyle co mógł zrobić organizator . F3F to niestety taka kategoria w którą wpisana jest konieczność bycia elastycznym wobec pogody ,bo nie mamy na nią wpływu . Na zawodach zagranicznych nie mają miejsca jakiekolwiek dyskusje organizator podaje miejsce , godzinę i jak cię nie ma to jest twój problem masz 0 za lot , czy loty . Proszę moderatora o posprzątanie tematu ze zbędnej dyskusji ,która nie wnosi nic do tematu a jedynie przyciąga kolejnych niezadowolonych z wszystkiego i rządnych bycia w centrum uwagi . Wszystko co miało zostać opublikowane zostało , rejestracja jest otwarta można się zapisać lub wypisać wedle potrzeby .
 2. Janek Kowary to nie Karpacz . Biuletyny jak ci się nie otwierają to są jeszcze na stronie wskazanej w biuletynie. Jak masz pytania to dzwoń wszystko ci wyjaśnimy bo szkoda czasu na bezsensowną pisaninę.
 3. Nie wiem o jaką informację ci chodzi ,wszystkie potrzebne informacje masz zawarte w biuletynie . A jak chcesz dowiedzieć się co nie wiesz zawsze możesz zapytać to nic nie kosztuje, krytykować zawsze jest łatwo .W razie jakiś problemów możesz zadzwonić poprowadzimy cię lepiej jak nawigacja .Telefon 516 125 326 dzwoń kiedy będziesz potrzebował. Janek doczytaj pierwszy biuletyn do końca tam jest wyraźnie napisane gdzie mogą odbyć się zawody. Organizator nie gwarantował że odbędą się w Rusku to jest tylko jedna z lokalizacji i nie są to żadne krętactwa jak piszesz!!!!!
 4. W imieniu organizatora zapraszam na kolejna edycję Pucharu im. Józefa Grochota. Puchar im. Józefa Grochota F3F 2021 - biuletyn 1.doc Aktualizacja : Biuletyn nr 2 Puchar im. Józefa Grochota F3F 2021 - biuletyn 2-1.doc W związku z uwagami kolegów proszę zapoznać się z biuletynem nr 3 Puchar im. Józefa Grochota F3F 2021 - biuletyn 3.doc
 5. Zalaminuj to tkaniną 50 , zaszpachluj,pomaluj i będzie oky. Tylko nie zapomni wkleić coś twardszego w natarcie.
 6. Tak tylko później te boćki zamiast do Afryki lecą na Grenlandię i na dodatek świecą w nocy.
 7. Sławku jak masz taką wenę do rysowania polskich szybowców to może Foka 5?
 8. Lucjan jakim klejem przyklejasz pokrycie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.