Skocz do zawartości

Arrora 9 dziwne zachowanie


wdanilowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przygotowuje się do sezonu i postanowiłem zmienić serwa na lotkach. W modelu mam odbiornik optima 6 a nowe serwa to sg 90.Wykonałem bardzo szybki ruch drążkiem sterującym lotkami i sterem wysokości. Po kilku szybkich ruchach serwa lotek ustawiają się w skrajnym położeniu blokując tym samym całą aparaturę. Pomaga tylko wyłączenie całego zestawu.

 

pozdrawiam

Włodek

 

Przepraszam za literówkę oczywiście ma być Aurora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczne zjawisko wystepuje przy rozladowanym pakiecie RX sprawdz go.A to ze jak wylaczysz i ponownie wlaczysz i dziala chwile to to ze pakiet odzyska prad ,ale tylko do nastewpnego wiekszego obciazenia ,ktore robisz machajac serwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Grześka identycznie miałem przy rozładowanym pakiecie zasilającym odbiornik z tym że mam osobne zasilanie odbiornika, w twoim przypadku jak sam napisałeś może być uszkodzony bec, ale spróbuj podłączyć inny pakiet wtedy zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.