Skocz do zawartości

Problem z interfejsem USB


gawron89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Kupiłem kabel do mojej aparatury mianowicie graupner MC-22s który umozliwi mi latanie na symulatorach RC. Podłączylem, poczatkowo wszytskie drazki były na odwrót jednak po chwili udało mi sie pogrzebac w ustawieniach symulatora (Aerofly professional de luxe) no i udało mi sie wszytsko ustawic oprócz steru kierunku. Adapret USB widzi ster kierunku jako kanał 6 i do tego jako przełącznik ON/OFF takze jak dam drazem o 1stopien w prawo to mam maksymalne wychylenie statecznika pionowego w prawo. I tak samo w lewo. Siedze juz nad tym dwa dni, sprawdzałem inne kable od kolegów.. nic nie działa.. pomózcie mi jak mam zmienic kanał zeby był proporcjonalny ?? :cry: bo juz nie mam pomysłow a bez kierunku ciezko mi sie lata...

 

Pozdrawiam

Paweł Grześkowiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

jak w systemie po kalibracji działa skokowo to nie wiem co ci doradzić jeszcze.

 

Wszystkie inne kanały chodzą właściwie (gaz, lotki, wysokość podwozie, klapy) ?

 

A z nadajnikiem wszystko ok? serwo chodzi prawidłowo na tym kanale?

 

Może miałeś wcześniej w systemie jakiś joystick usb i zostały jakieś stare sterowniki. Spróbuj na innym kompie.

 

Jeśli inne kanały pracują prawidłowo to usterkę interfejsu raczej można wykluczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytskie kanały chodzą prawidłowo.. Aparaturka praktycznie nowa lezała kilka miesięcy od kupienia i teraz ja uruchomiłem od nowosci, serwa wszytskie chodza prawidłowo , system robiłem juz 3 razy na nowo... najpierw XP potem Viste.. po dwa razy na swiezo.. i nic.. ;/ kurcze niby taki dobry nadajnik a nie da sie polatac na symulatorku normalnie a kolega ma ZEBRE FM i mu smiga jak szalone.. :oops: ehh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może crack masz nie odpowiedni :lol2: (sorki nie mogłem się powstrzymac)

A tak na poważnie to, ja na moim interfejsie latam na laptopie i komputerze stacjonarnym wszystko jest ok. Ale jak zainstalowałem mojemu koledze to ten sam interface nie chce chodzić. Jego komputer jest służbowy i ma kilka blokad, przesiedziałem nad nim kilka godzin i nie udało mi się wygrać walki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.