Skocz do zawartości

Depronowiec "Troll"


pacyn

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Według mnie to jest ładne malowanie ale każdy ma swój gust ... i dla jednego jest to fajne malowanie a dla drugiego już nie :D Więc chyba ważne żeby tobie sie podobało a nie ludziom z forum :mrgreen:

 

aha i istnieje take coś jak edycja napisanego postu ( tak na przyszłość) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie lepiej zamalować cały górny płat na czerwono (prócz niebieskiego paska) dla lepszej widoczności ,lecz nie będzie tak pasował płat do dolnego (kolorystycznie)

Co wy na to??

 

Idziesz na łatwiznę bo żeby namalować takie paski trzeba zrobić jakiś szablon i maskować pozostałą niemalowaną część skrzydła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie mi z doborem elektryki do mojego TROLLA !!!!!!!!!!!!

Opcja tania, ale trochę ciężka (za to może się przydać do innych modeli):

-silnik BM2410-09 (około 35zł Allegro i sklepy internetowe)

-śmigło 10x4,5 (ew. 9x4,7 albo 10x4,7 mogą być GWS ).

-pakiet 3S 800-1300mAh 20C (70zł)

-regulator dowolny do około 18A (60zł)

-serwa najtańsze 9g (po 20zł )

-odbiornik rex5 (albo dowolny z tych lżejszych 105zł)

Na takim sprzęcie robiłem zawisy takim modelem: http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=2358 i ten zestawik wydaje mi się dosyć uniwersalny do innych zastosowań.

 

PS

Ceny podaję z pamięci i tylko dla orientacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a akumulator ??

Jak czegoś nie rozumiesz, to przynajmniej postaraj się bardzo konkretnie (i grzecznie) zadać pytanie.

Robisz spory bajzel na forum (dostałeś wiadomość przy okazji porządków), więc nie zdziw się, gdy przy następnej okazji zostaniesz "nagrodzony" ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.