Skocz do zawartości

zamiennik depronu..


tomekRC

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się nie mylę widziałem takie coś w Castoramie, nie jest to depron, i raczej nie nadaje się do budowy modeli, jest to tak jakby jakaś tektura z wiórowana i sklejona, dokładnie nie opisze, ale do modeli raczej odpada-bardzo ciężkie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baxter12, w pewnym stopniu masz racje :D

ale akurat jest tak że nie mam naprawdę kiedy mam tylko soboty i niedziele w sobotę mam treningi w tenisa a w niedziele gdzie będę szukał autobusu ... Zawsze jestem w niedziele w Kielcach ale akurat do końca tego roku nie uda mi sie juz pojechać bo auto mam w naprawie (znaczy tata) i nie ma kiedy !! może przed samymi świętami podjedziemy ale nie wiadomo ... :( ale będę sie starał podjechać do Kielc w najbliższym czasie i nakupię tego depronu na kilka samolotów :D pozdrawiam i cześć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.