Skocz do zawartości

Problem w temacie heli.


Sumek

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam problem czy na nadajniku np HITEC można latac helikem do którego jest dołączony nadajnik. Mówiąc inaczej kupiłem nadajnik a chce kierowac tym radiem helikopter marki WALKER 36. :|

Czy to się uda i nie będzie zakuceń :?: :?: :?: :?:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jeśli nie ten temat prosze o przekerowanie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin przekieruj go na heli do tu zabardo mu nie pomogą

 

pozostawie ten zwrot bez komentarza...

 

Sumek, jeśli masz w nadajniku program heli to bez problemu, ważne zeby odbiornik był na tej samej częstotliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz nie odpowednie kwarce

po czym

myśle ze bedzie dobre

Nie wiem czemu starasz sie na sile pisac odpowiedzi jesli najwidoczniej nawet nie wiesz o czym piszesz.

a tak wogole

te Ostrzeżeń:to za błąd ortograficzny

Zeby nie bylo ze lezacego kopie to podam Ci jak powinno byc napisane:

Te ostrzezenia dostalem za karygodne bledy ortograficzne - piszac tak jak piszesz dopraszasz sie o :ban: za znecanie sie nad jezykiem polskim.

Reszte dopisal Erasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady i porady mam jeszcze jedno pytanie czy coś radzilibyście wymienic odrazu po zakupie heli,cz dopiero jak się rozwali i czy warto wydac kilkanaście złotych na aluminiowe elementy tiuningowe ... :o

_____________________________________________________________________________

Nie chce byc nie przyjemny ale MAGNUM fajnie się z tobą pisze więc pisz poprawnie bo cię z tąd wywalą ja także otrzymałem pierwsze ostrzeżenie za błędy ortograficzne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Walkerze warto zamontować dobrej jakości serwa i żyroskop.

Resztę można wymieniać w miarę kreszy, które zapewne bardzo szybko wystąpią... niestety Walkery nie grzeszą jakością co bardzo często prowadzi do "zużycia" elementów przed ich użyciem a w następstwie kreszu. Zakładam, że ćwiczyłeś odpowiedni długo na symulatorze i zawis ci nie straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W36 do już dość stary model i radziłbym przy małym budżecie wybrać raczej Belt-a CP lub HBKing2.Przemawia za tym choćby większa liczba sklepów sprzedających części,nawet jakieś sklepy komputerowe sprzedają produkty E-sky.Wejdź na forum Epheli,tam dowiesz się więcej.Doradzałbym raczej zakup modelu za granicą,można sporo zaoszczędzić.

Pisząc o radiu,Masz na myśli Eclipsa którego raczej bym odradził-to że ma 7 kanałów nie oznacza że jest lepszy od Optica czy Mx-12.Pomyśl też o nowym Spektrum DX-6i(ok.200$,dopiero wchodzi na rynek),radyjko idealne dla początkującego,ze świetnym wyświetlaczem,łatwe do programowania i pracujące w technologii 2,4GHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w36 jest kopia trexa 450v1, tylko o znacznie gorszej jakości. Trex450v1 sam w sobie mial kilka mankamentów, więc konstrukcja zbyt dobra nie jest.

Po moich przejściach z Walkera60 każdemu odradzam zakup czegokolwiek tej marki.

Silnik i regiel do wymiany na "dzień dobry", dostępność części zamiennych słaba a jakość całej elektroniki pozostawia sobie WIELE do życzenia.

Moim zdaniem to pieniądze wywalone w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - szczególnie widząc jak się do tego zabierasz...

Zamiast sadzić chaotyczny post za postem poczytałbyś (a broń panie nie pisał) trochę na forach helikopterowych. Z odpowiednią wiedzą można zacząć zadawać konkretne pytania i zacząć zastanawiać się jaki model jest dla ciebie odpowiedni.

 

Poniżej linki bezpośrednie żebyś nie jęczał, że tam forum nie ma... (bo to prawie pewne, skoro tak prostej rzeczy jak cena modelu nie potrafisz w sieci wyszukać... :))

 

http://heli.waldorf.pl/index.php

http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=index

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.