Jump to content

Pakiety zasilania odbiornika do modeli spalin 1,5-1,7metra


czhomik

Recommended Posts

Posted

Ciekawy jestem jakich używacie pakietów zasiliania odbiornika w swoich spalinkach :D W poprzednim sezonie używałem 4 cell ni-mhów firmy Forever 1800 jednak pod koniec sezonu już się nie nadają do modelu :-( Dlatego jakich pakietów używacie , jakie celki, pakiety polecacie :D

Posted

W modelach 1,5m - 1,7m w zupełnosci starczają pakiety w wielkosci AA. Pojemnosci dostepne na rynku to już powyżej 2500mah

 

Unikaj nie firmowych pakietów a szczególnie konsumenckich dla "mas"

Kupuj tylko sprawdzone dobre pakiety np sanyo w sklepach modelarskich. Dlaczego to juz pisałem wczesniej ;-)

Posted

W mniejszych modelach spalinowych polecić można 4 lub 5cio celowe pakiety z ogniw Sanyo HR-3U 2700mah lub 2500mah. Osobiście mam zaufanie do tych ogniw dobrze znoszą wysoki prąd ładowania (1C) i ciągły prąd rozładowania 8A wystarczający do takich modeli.

 

P.S. Pisaliśmy razem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.