Skocz do zawartości

SU 26 mx 145 cm depron


Maciek M

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzydła najprawdopodobniej będą na stałe bo nie wiem jak by je bezpiecznie mocować a poza tym to depron i przy każdym rozkładaniu/składaniu konstrukcja będzie się wyrabiać.

Na Twoim miejscu powiązałbym konstrukcyjnie dźwigar sosnowy z płaskownikami węglowymi, bo obecnie łączy je depron. Wzrost wagi niewielki, a sztywnośc będzie znacznie większa. Czy dobrze widziałem, że płaskownik węglowy w stateczniku masz wpuszczony płasko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu powiązałbym konstrukcyjnie dźwigar sosnowy z płaskownikami węglowymi, bo obecnie łączy je depron. Wzrost wagi niewielki, a sztywnośc będzie znacznie większa. Czy dobrze widziałem, że płaskownik węglowy w stateczniku masz wpuszczony płasko?

 

JESZCZE WSZYSTKO BĘDZIE POŁĄCZONE KOSTKAMI Z BALSY LUB SOSNY.

 

Nie płaskownik jest na sztorc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zacząłem oklejać stateczniki papierem śniadaniowym ale jest jeden problem bo jest on bardzo cieńki i ciężko się okleja ale jakoś to idzie. po nałożeniu dwóch warstw połowa powierzchni sterowej (jedna część) przytyła mi 6gr.

 

tak wyglądał statecznik przed oszlifowaniem

 

post-11963-0-23958500-1369328500_thumb.jpg

 

i po oszlifowaniu

 

post-11963-0-55170000-1369328542_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.