Skocz do zawartości

P-51D Mustang CMPro 1:8,46


cmaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macieju, przy twoich zdolnościach wydaje mi się, że tobie wystarczy do odbudowy jedna wręga (może być niepełna), półka na serwa i zdjęcie modelu.

 

czapka z głowy, u nas na złomie leżą całe połówki i nikt ich nie tyka ;)

 

Gratuluję synka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za bardzo miłe słowa uznania Rafale...Może za jakiś czas i Kacperka uda mi się namówić do towarzystwa... :)

Pozdrawiam Maciej

 

Rafale Tobie również bardzo dziękuje za miłe słowa i cieszę się, że zamieszczona przeze mnie relacja znalazła Twoje uznanie :) .Jednak do makiety to mu jeszcze daleko....

Miejsce na głośnik na pewno by się znalazło....Pomyślę o tym po lotach testowych. Jeśli wyląduje w jednym kawałku.... ;) Muszę już zacząć trenować.....

Pozdrawiam Maciek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Właśnie dotarł do mnie sequencer podwozia. Oto on wraz instrukcją montażu:

post-8418-0-65795300-1366361921_thumb.jpg

post-8418-0-39121200-1366361829_thumb.jpg

 

Zamontowałem na takiej podstawie(na centropłacie) i podłączyłem.Dwa serwo-rewersy: dla klapek i klap oraz sequencer w środku.Całość mieści się w kadłubie...

post-8418-0-72511600-1366387638_thumb.jpg

post-8418-0-40208600-1366388027_thumb.jpg

post-8418-0-79253200-1366388184_thumb.jpg

post-8418-0-59765500-1366388219_thumb.jpg

Taki serwo-rewers

post-8418-0-26536200-1366388073_thumb.jpg

 

Wcześniej klapki przypisane były do osobnego kanału i podwozie do osobnego. Należało pilnować właściwej kolejności przy włączaniu. Kłopotliwe....

 

Działa bardzo dobrze i jest b.prosty w instalacji.Niestety waga kmpl. skrzydła po tym wyposażeniu wzrosła do 1560g

To tytułem uzupełnienie do przebudowy skrzydeł.

Pozdrawiam Wszystkich Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestudiowałem wątek od początku ogólnie szacun za wytrwałość to co zauważyłem to to ze ten kret ogólnie wyszedł na dobre temu modelowi ponieważ po wygląda lepiej niżeli przed takie moje prywatne zdanie zapał i twoje zaangażowanie na bank ci sie odplacą udanymi lotami taką mam nadzieje Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomku zgadzam się z Tobą. Zmiany wyszły mu tylko na dobre...Jaki z tego wniosek? Jeśli chcesz coś poprawić w swoim modelu pozwól zakończyć lot podobnie jak zakończył się mój.... ;) To oczywiście żart....

Dziękuje Tomku że poświeciłeś swój cza i znalazłeś uznanie dla moich wypocin. :D

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.