Guest Anonymous Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 witam jak zrbić silnik z CD-DOMU jaka to moc tego siliczka w cd-rom jest chba z 3 który to jest ?? prosze o przsnencie tego postu pomyliłem sie
hubert_tata Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 Poszperaj tutaj: http://forumrc.alexba.eu/
qba Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 www.alexrc.com i silniczek silniczkowi nierówny! ważne są jego parametry jak wielkość ilość uzwojeń itp itd wszystko masz na alecrx
Rob Mc Fly Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewforum.php?f=2&sid=6ea5f75d7b70344fe65a615905c305d0 Ale poczytać to już musisz sam :wink: :devil: .
wojtekskr Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 Magnum! Jak Ci nie wstyd?! Tyle razy byłeś proszony o nie robienie błędów/literówek :oops: Czy na prawdę nie stać Cię na napisanie chociaż jednego posta bez błędów?
qba Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 Magnum śmiem wątpić w to że Ty masz 17 lat! Dostałeś dwa linki na forum i na stronę? Czego jeszcze chcesz? Mamy zgadywać jaki masz silnik do przeróbki i podawać przybliżone osiągi? :wink:
hubert_tata Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 mozece dąć dokładnego linka A przeglądałeś te "niedokładne"? Śmiem wątpić, bo zapytałeś po 3 minutach od podania linków. Strony Alexa to jest podstawa, jest tam teoria i praktyka. Już po kilku minutach czytania wiedziałbyś, że nie ma uniwersalnego sposobu na silniczek z CD. Wierz mi - wiem coś o tym
Guest Anonymous Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 juz nalazłem thx posypały sie nagrody
Motylasty Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 juz nalazłem thx posypały sie nagrody Co nalazłeś ?, tani dekoder thx ? A te nagrody to za co ?
Peter Posted December 18, 2007 Posted December 18, 2007 Thx-moze w innym jezyku jest lepszy-chetnie poczytam ?. Thx ? Pewnie za caloksztalt. Moja polonistka juz otworzyla wieko od trumny by go straszyc po nocach. NIC nie usprawiedliwia takiego ,,kaleczenia'' pisowni. Ktos z zewnatrz,czytajac to,moze dojsc do wniosku ze to forum dla lekko :crazy: lub wtornych analfabetow. Ja mam tylko jeno pytanie (stwierdzenie) - KTO dal mu promocje do drugiej klasy szkoly podstawowej-to podpada pod prokuratora!!! Amen-gwozdz do trumny to moj (ostrzezenia)
czhomik Posted December 18, 2007 Posted December 18, 2007 thx ---> internetowy skrót od Thanks czyli dziękuje
hubert_tata Posted December 19, 2007 Posted December 19, 2007 Grzebałem sobie po necie i znalazłem genezę całego zamieszania :jupi: Chyba to był początek silniczków z CD w Polsce (w poście Alexa jest link): http://www.modelarstwo.org.pl/_OLD/forum/viewtopic.php?t=2887&postdays=0&postorder=asc&start=0
skidan Posted December 19, 2007 Posted December 19, 2007 Witam Co oznaczają cyfry w kolumnie przełożenie? http://fast-results.com/lnl/nutpol_pl.htm dzięki
Yahoon Posted December 19, 2007 Posted December 19, 2007 Nie ma tam napisanego, że w tej kolumnie jest przełożenie. Cyfry oznaczają liczbę magnesów
hubert_tata Posted December 19, 2007 Posted December 19, 2007 Co oznaczają cyfry w kolumnie przełożenie? To jest przełożenie elektryczne. Nie czuję się specjalistą w tej dziedzinie, ale w praktyce działa to jak prawdziwa przekładnia. Im wyższe przełożenie, tym silnik ma niższe obroty, ale większy moment. Jest, albo było mnóstwo stron, które to tłumaczą (jak coś znajdę, to dam link).
hubert_tata Posted December 19, 2007 Posted December 19, 2007 Jedna z lepszych stron o przeróbkach: http://www.powercroco.de/navigation.html
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.