Skocz do zawartości

Zewnętrzy rewers


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam tu, bo kurde tak poszatkowany dział o elektronice, ze nie wiem czy do aparatury, odbiornika czy do serwa do podpiąć.

 

Jedziemy:

 

Czy ktos spotkał się z działającym urządzeniem, które , wpięte pomiędzy odbiornik i serwomechanizm, działa na zasadzie podawania do serwa odwróconego sygnału?

 

Chodzi o to, że mam np 2 serwa do klap w modelu ale podpiete przez kabel Y. W zwiazku z tym musza te serwa byc w tym samym kierunku. Ale konstrukcja skrzydla na to nie pozwala wiec serwa ida lustrzanie co sprawia, ze podłączenie pod Y konczy sie tym, ze serwa pracują naprzeciw. Zanim dorobie sie 7kanalowej aparatury pytanie me brzmi - czy jest jakies takie urzadzenie, dzieki ktoremu sygnal z aparatury np ''w góre'' zamieni na sygnal dla serwa ''w dól''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy jest jakies takie urzadzenie, dzieki ktoremu sygnal z aparatury np ''w góre'' zamieni na sygnal dla serwa ''w dól''?

 

Powiem szczerze, że sam się borykam z podobnym problemem. Sam z chęcią bym się pisał na takie urządzonko. Mam identyczny problem z MC-12. W/w revers umożliwiłby o wiele prostsze skonfigurowanie klap i lotek do tzw. butterfly'a. A może dla któregoś z "naszych" elektroników nie byłby problem na zrobienie takiego "odwracacza" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.