Skocz do zawartości

Easy Glider na wycieczce - nad chmurami .


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

To ze mnie niesie do gory,zauwazylem po tym,ze mam corac mniejsze obroty - 30% mocy,a jestem coraz wyzej :faja:

 

No to muszę Ci przyznać że miałeś farta. Nie wiem jak to jest w UK , ale na mojej szerokości geograficznej takie ewenementy i o tej porze roku raczej nie zdarzają się. Ciekawy jest rodzaj zachmurzenia widoczny na zdjęciach - piszę o tym ponieważ kilkanaście lat wstecz latałem na szybowcach , co dało mi trochę doświadczenia w ocenie , która chmura może

"nosić" , a która nie. No i osiągnięcie tej dużej wysokości ( tak na moje oko to ze 100-200m)

ponad "dywanikiem" chmur - to musiał być niezły wysiłek dla silnika Twojego modelu.

 

No ale taki lot jest niewątpliwie dużym sukcesem. Chciałbym mieć takie :mrgreen: Ja latać zaczynam dopiero na wiosnę . Jak mi coś się uda to oczywiście szybciutko o tym napiszę.

Pozdrawiam . Janusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.