Skocz do zawartości

Początki: Floater-Jet vs. Wilga-2000 vs. Bixler vs. Phantom FPV


aku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Na sam początek udaj się do sklepu modelarskiego i kup porządne śmigło i piastę o takich samych rozmiarach - bo piasta i śmigło z zestawu nadają się do śmietnika.

Jak będzie jutro w miarę dobra pogoda to wpadnij na Pałacową - latam już jakiś czas Bixlerem 2, kolega też ma ten model i chętnie pomożemy w złożeniu :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uff udał się złożyć całego + zrobić kilka modyfikacji.

Czy znajdzie się osoba chętna z Warszawy, okolice Bemowa lub nawet z innych rejonów wawy, która pomogłaby mi go wytrymować i ew. wyważyć/oblecieć? Będę wdzięczny za pomoc z tym bo boję się, że mój pierwszy lot może nie być taki długi umiejętności jedno, a techniczne sprawdzenie drugie.

 

btw. Jakby ktoś wszystko podłączył i silnik na początku działa, a później nie, należy ustawić ESC, manula do Turnigy strasznie długo się z tym namęczyłem bo nie wiedziałem, że można to programować ;/. Zdjęcia będą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.