Skocz do zawartości

Raven Fun 2200mm


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Napisalem, ze model calkowicie bialy- czyli nie pomalowany. .

 

no tak nie doczytałem , w takim razie jeśli chodzi o wage rewelwcji nie ma , raczej standardowo, widziałem jak to coś lata i musze powiedzieć że dobrze zachowuje się w przeciągnięciach

 

Edit : tak sobie pomyślałem że swojego Yaka też nazwe Fun Raven a co :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do tematu Ravena i jego skrzydel to sa to jednak skrzydla Ravenowe. Takie skrzydla miala pierwsza wersja Ravena, kolejne byly wyposazone w skrzydlo Zivko.

 

 

A model zostal wczoraj oblatany ze skutkiem pozytywnym. Odbyl sie jeden krotki lot, przy ktorym nic szczegolnego nie robilem. Przy odpaleniu silnika do drugiego lotu (a silnik zapalil od pierwszego ruchu reka) niestety akumulator od zaplonu odmowil posluszenstwa i na jednym locie sie skonczylo. Bede go reklamowal (akumulator:)). Niestety nie wiem kiedy bede mial kolejna szanse nim polatac.

Przy oblocie nie mialem umieszczonej maski silnika, co mial negatywny wplyw na trymowanie. Ale najwazniejsze ze model lata!

 

Fotka zrobiona przez Łukasza.

album_pic.php?pic_id=326

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje obserwować po raz kolejny loty Fun Ravena w wersji z napędem elektrycznym , po dobraniu odpowiedniego śmigła napęd działa rewelacyjnie , zapas mocy wystarczający do 3D , jednak ,,,,,,,,,,,,hmmmmmmmm nie przekonałem się do napędu elektrycznego , dobrze że zdecydowałeś się na DA samolot ma warczeć dymić i ciapać olejem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.