Jump to content

Problem Regulator obrotów Bonzer Tiger Cross !!!

uzi199

Recommended Posts

Mam duży problem!

Mój regulator obrotów będąc nawet off zaczyna się dymić i w 1s osiąga bardzo dużą temp.

To wszystko dzieje się w jednej jego części, a dokładnie

http://img293.imageshack.us/my.php?image=dscn3773tb8.jpg

Auto nie jeździ, a mam je dopiero kilka dni :| :!: :|

Czy można coś z tym zrobić?

I ile to by kosztowało?

Z góry DZIĘKI!

Najprawdopodobniej masz zwarcie w miejscu lutowania kabli do regulatora (to co zaznaczyłeś) . Wyjmij płytkę z obudowy i posprawdzaj miernikiem (lub nawet może będzie to widoczne okiem) czy któreś z kabli (miejsca ich lutowania) nie zwierają ze sobą.

Najprawdopodobniej masz zwarcie w miejscu lutowania kabli do regulatora (to co zaznaczyłeś) . Wyjmij płytkę z obudowy i posprawdzaj miernikiem (lub nawet może będzie to widoczne okiem) czy któreś z kabli (miejsca ich lutowania) nie zwierają ze sobą.

Widać nawet na zdjęciu jak CZARNY Z ŻÓŁTYM SIĘ STYKAJĄ (przy końcówce)czy to może być tego powodem? Czy tak ma być?

Nie da rady, tam jest blaszka widocznie to tak ma być. :?

Czarny i czerwony to zasilanie (pakiet) żółty i niebieski silnik. Jeśli ten samochód jeździ do przodu i do tyłu to NA PEWNO czarny z żółtym połączony być nie może. To tak już na zdrowy rozsądek. Usuń to diabelstwo.

Czarny i czerwony to zasilanie (pakiet) żółty i niebieski silnik. Jeśli ten samochód jeździ do przodu i do tyłu to NA PEWNO czarny z żółtym połączony być nie może. To tak już na zdrowy rozsądek. Usuń to diabelstwo.

To była zwykła płyteczka już tego nie ma ale dalej się grzeje ;/

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.