Skocz do zawartości

Karta graficzna


REMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Proszę powiedzieć czy da się polatać w RealFlightG3,G4,5 i AeroFly Professional Deluxe na poniższych kartach i z jakimi ustawieniami.

 

NVIDIA GeForce GT 630M

NVIDIA GeForce GT 635M

NVIDIA GeForce GT 620M

NVIDIA GeForce GT 610M

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wymagania ma ten RealFlight, ale ja AFPD zainstalowałem sobie na notebook MSI U250, taka 3-letnia padaczka. W środku siedzi procesor AMD Athlon II Neo K325 2x1,3GHz, karta graficzna Radeon HD 4225. Rozdzielczość ekranu 1366x768. System Win7 64bit. Program mam uruchomiony na pełnej rozdzielczości ekranu i detale na full, nie mam żadnych zacięć, wszystko płynnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim proku śmigasz ?.

Ja mam do wyboru:

Intel Core i5-3317U (2 rdzenie, od 1.70 GHz do 2.60 GHz, 3 MB cache)

lub

Intel Core i3-3120M (2 rdzenie, 2.50 GHz, 3 MB cache).

Co sądzisz o nich ?.

Nie znam sie na oznaczeniach ale u mnie na laptopie z procesorem Intel T2600 2,16GHz i 2G Ramu przy 1600x1200 AFPD dziala bez zarzutu. (laptop 10letni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wymagania ma ten RealFlight

RealFlight G4,5 - Dual Core 2.4GHz CPU, Karta grafiki z akceleracją 3D, Obsługa Pixel Shader 3.0

Czy to prawda że na Windows 7 Home Premium może pojawić się problam z kontatybilnością wymienionych gier,

brak Windows XP Mod ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z tym symulatorem, ale przez problemy z niektórymi programami użytkowymi i grami powróciłem na kompie stacjonarnym do WinXP. Generalnie nie mam czasu na gry, ale czasem lubię pyknąć jakąś misję w grze symulacyjnej lotu. Na 7 próbowałem instalować kilka gier i generalnie były jakieś faki. Albo gra się nie uruchamiała, a jak już jakaś ruszyła to po jakimś czasie była zwiecha. Na WinXP nie miałem tych problemów, a nie były to stare gry. Po za tym korzystam z programów projektowych i te również nie chodziły mi na siódemce.

jeżeli masz licencjonowany Win7 i nie chcesz z niego rezygnować, zobacz czy Twój procek obsługuje wirtualizaję, jeśli tak postaw sobie XP na siódemce i wtedy uruchom program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.