Jump to content

Turnigy 9x- Problem

DonMateo
 Share

Recommended Posts

Witam Kolegów.

Jakiś czas temu dostąpiłem zaszczytu spalenia mojej tg9x opisanego w tym temacie: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/36437-turnigy-9x-porazka/.

Mam kolejny problem z moją apką : Wczoraj na lotnisku zaczął mi ekran mrugać bądź mrygać ( jak kto woli ;) )

Odłączyłem pakiet aby sprawdzić napięcie było 11,4 V więc dobre 3,8V na cele.

Po podłączeniu ( o dobrej polaryzacji) nic się nie dzieje nic nie świeci.

Nie mam pojęcia co się mogło stać.

Może któremuś z Was się coś takiego przydarzyło?

Pozdrawiam.

A na czym polega resetowanie apki?

Jeśli możesz opisz ;)

Twardy reset (EXIT + włącz aparaturę) puść EXIT kilka pisków z głośnika i po chwili powinna się włączyć.

Masz przywrócone ustawienia fabryczne i czystą pamięć.

• Upvote 1

Robię tak i nic się nie dzieje a w jaki sposób się mogła zresetować gdy jeszcze działała wybrałem przed ostatni model i wyłączyłem ją.

Gdy naciskam EXIT i ON to się nic nie dzieje.

Co zrobić?

Mateusz aparatura pod pachę i podejdź do elektronika / serwisu który naprawił Ci aparaturę.

Poproś o sprawdzenie napięć na naprawianych ścieżkach i na układach. Albo jeśli posiadasz miernik napięcia i trochę wiedzy elektronicznej to sam to sprawdzisz.

Chyba nie mam innego wyjścia skoro nic się nie da zrobić..... tylko czy mogła się sama zresetować?

Tych chyba za dużo w tej aparaturze, tu nie jest problem w restarcie/resecie. Ale gdzieś w elektronice ( brak zasilania) lub uwalony soft.

Jak wygląda proces restartu może zrobiłem to nieświadomie? :)

Udało się Nacisnąłem EXIT i ON pokazał się napis " Restories...." nadajnik się uruchomiła i zgasła znowu.

Co się dzieje?

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.