FPV Olo Posted December 30, 2007 Posted December 30, 2007 Chciałem serdecznie powitac brac modelarsko - pilotujacą. TAk w skrucie - lotnictwem interwsuje sie od dziecka,modelarstwem od szkoły podst. Obecnie latam helikopterami RC(od roku).Doswiadczenie wykozystuje do robienia zdjec z pokładu heli.Mam zamiar latac równiez motoszybowcem,stąd to zainteresownie forum. Tutaj fotki mojej floty T-rexy 450 SE http://images20.fotosik.pl/395/0544abe8eb2b09dfmed.jpg T-rex 600 AF http://images23.fotosik.pl/40/bf378eb5cca2cfc9med.jpg I filmik z oblotów 600 tki http://pl.youtube.com/watch?v=bywxb-vvIQc Pozdrawiam
Tomisław Piotr Posted December 30, 2007 Posted December 30, 2007 Witaj Olo! Jakie zdjęcia robisz z helika? A może jakieś filmiki? Z motoszybowca też można.
Guest Anonymous Posted December 30, 2007 Posted December 30, 2007 Siema brakuje jeszcze tylko zdjęcia w avatarku
FPV Olo Posted December 31, 2007 Author Posted December 31, 2007 Witaj Olo! Jakie zdjęcia robisz z helika? A może jakieś filmiki? Z motoszybowca też można. Tutaj kilka zdjec z heli pokładu: http://www.epheli.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=7196 Moto szybowiec zamiezam kupic na dniach.
FPV Olo Posted December 31, 2007 Author Posted December 31, 2007 Siema brakuje jeszcze tylko zdjęcia w avatarku Oczywiscie bedzie avatarek ale zrobie to po nowym roku.Musze jakies dobre zdjecie poszukac.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.