Jump to content

II BITWA O BAŁTYK ACES 6 - 7 .07.2013


sklep rctrax
 Share

Recommended Posts

Witamy serdecznie i wraz z ekipą z pomorza mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do udziału w potyczkach o piaszczyste wybrzeże Bałtyku w kategorii WWI i WWII.

Zawody odbędą się w dniach 6-7.07.2013 będą zaliczane do Pucharu Polski i do EuroCup ACES więc spodziewamy się zawodników za granic naszego kraju.

 

Zapraszamy Eskadra "Północny Grom"

 

ZGŁOSZENIA

 

Przyjmowane są na adres e-mail zielak982@gmail.com

W razie pytań proszę dzwonić pod numer 601-987-425

 

- Imię i nazwisko pilota (miasto)

- WW1 (Tak/Nie)

- WW2 (Tak/Nie)

- modele (kanał podstawowy / kanał zapasowy)

- telefon (do kontaktu)

 

NOCLEG

 

Zapewniamy miejsce pod namiot i kemping ,będą dostępne miejsca noclegowe oraz pomieszczenia wydzielone na sprzęt tak jak w zeszłym roku

 

DOJAZD

Z krajowej drogi numer 11 zjechać na drogę numer 168 następnie po 5.3 km skręt w lewo ,2,9km skręt w prawo na stopie i po 1km skręcamy w lewo w wjazd aeroklubu koszalińskiego.

 

Zapisy zakończymy ostatniego dnia bieżącego miesiąca czyli 30.06.2013

 

Współrzędne GPS:

 

54.05282290294091 16.281920671463013

 

Lista pilotów na dzień 01.07.2013

 

 

 

1 Karol Wdowikowski - Wrocław

2 Michał Wdowikowski - Wrocław

3 Zbigniew Wdowikowski - Wrocław

4 Krzysztof Zdonek - Koszalin

5 Andrzej Kowal - Sianów

6 Grzegorz Stamborski - Chłopy

7 Mateusz Stamborski - Chłopy

8 Jacek Gonczar - Koszalin

9 Mirosław Wesołek - Świdwin

10 Michał Zieliński - Koszalin

11 Paweł Bysyngier - Piła

12 Julian Bystrzycki - Piła

13 Krzysztof Manaczyński - Piła

14 Mieczysław Bartoszek - Pabianice

15 Daniel Skiba - Iwiny

16 Arkadiusz Kinasz - Wrocław

17 Wojciech Krajnik - Wrocław

18 Piotr Kubissa - Płock

19 Przemysław Jakubczak - Warszawa

20 Krzysztof Sionek - Radom

21 Damian Szukiel -

22 Robert Baťka - Słowacja /Czechy

23 Simoneta Baťkova - Słowacja /Czechy

24 Jozef Barat - Słowacja /Czechy

25 Richard Krížala - Słowacja /Czechy

26 Jakub Skotnica - Słowacja /Czechy

27 Mikhail Jr.Golubkov - Russia

28 Gennadiy Gusev - Estonia

29 Nikita Galitski Jr. - Estonia

 

Czekamy na resztę ekip z Polski i nie tylko icon_mrgreen.gif

post-9493-0-87996600-1371556393_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Plan zawodów:

 

1 dzień - 06.07.2013r.

----------------------------------------

09,00 - 10,00 - Rejestracja zawodników

10,00 - 10,15 - Otwarcie zawodów

10,30 - 12,00 - 1 Runda WWII

12,00 - 13,30 - 2 Runda WWII

13,30 - 15,00 - 3 Runda WWII

15,00 - 15,30 - przerwa

15,30 - 16,30 - 1 Runda WWI

16,30 - 17,30 - 2 Runda WWI

 

2 dzień - 07.07.2013r.

----------------------------------------

09,00 - 09,30 - rozpoczęcie kolejnego dnia, info, wyniki itd.

09,30 - 11,00 - 4 Runda WWII

11,00 - 11,30 - przerwa

11,30 - 12,30 - 3 Runda WWI

12,30 - 13,15 - czas na zapoznanie się z wynikami

13,15 - 13,45 - Finał WWI

13,45 - 14,00 - przerwa

14,00 - 14,30 - Finał WWII

15,00 - 15,30 - Zakończenie zawodów

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.