Skocz do zawartości

Extra pod cox 0,33cm


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czasu nie było na robienie planów... (przerabianie) :evil: Wziąłem się za przerabianie, ale nie mogę, brak mi programu i miejsca na dysku na niego :cry: Mógł by mi ktoś to przerobić, te plany by były na kartkach a4... Proszę :D (palny podawałem, jak i gdzie znaleźć :lol: ) A jeszcze mam jedno pytanie, osłonę silnika robić? (chyba nie bardzo :lol: z resztą nie wiem, dlatego pytam) Jak robić to z czego :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Plany już mam na PC. tylko się zastanawiam czy to nie za wcześnie na akrobatę. Póki co latam tylko jednym modelem i symulatorem. A coś pod os'a 10, poradzicie mi? Jeszcze nie wiem czy zbuduję na razie extre. Budować w sumie mogę, ale nie wiem, czy jej nie rozwalę na dzień dobry, jak myślicie? Na symulatorze już każde (prawie) lądowanie wychodzi, w rzeczywistości też nie najgorzej mi szło latanie;) Chyba budowę zacznę :P A coś pod os'a 10 z gotowych do kupienia modeli? :mrgreen:

 

(ale mieszam :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.