Skocz do zawartości

Dzisiaj sie nie udalo :-(


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Wybralem sie dzis na latanko-by zakonczyc ten rok po modelarsku.

Biorac pod uwage niski pulap chmur,liczylem na to ze i dzis moze uda mi sie poleciec ponad nimi.

Niestety,troche sie przeliczylem.

Powodow bylo kilka.No ale nie to chyba najwazniejsze.

 

Ten kwadrat lesny,pamietacie pewnie z poprzedniej relacji

3a204befbe03b062.png

 

Tutaj ten sam , ale widziany dzisiaj,z drugiego konca miasta

64258d3726fc3195.png

Tutaj ujecie troche wieksze,po wejsciu w strefe miasta.Nietety zaklocenia nie pozwolily na dluzszy lot w te strone.

3e15830294d7a9a4.png

Dzis widocznosc byla zdecydowanie lepsza,wiec kilka klatek z filmu ,spokojnej prowincji z lotu ptaka.

19b761dffb323cce.png

Tu ,,moja baza''

7d294242a180defb.png

Tu juz bylo calkiem blisko,ale pradu juz nie bylo :lol2:

f586d57fd9e087c1.png

Mimo wyraznych oznak slabosci pakietu,jeszcze jedna ,,naiwna '' proba,moze sie przebije :lol2:

0d1632c164962a10.png

Nie stety,chmurki byly doslownie na wyciagniecie reki,ale dzis sie nie udalo.Za to w drodze powrotnej,kilometrowe kregi przynosza takie widoki

150ee9eb6b58ef4c.png

A teraz z drugiego konca lotniska-w lini prostet ok. 2km

8943f2d448ed1ff7.png

I nastepny kraniec,oczywiscie przelot w locia slizgowym :faja: .

Nawet lyczek kawki byl po drodze.Dosc dlugo trwa to opadanie...

8e385fdfbfa3c088.png

Zaczne chyba robic fotki ,,normalnie'' nie jako zrzut klatek filmu.

W wiekszej rozdzielczosci beda po prostu lepsze.

No i koniec wycieczki.

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku

zyczy

Peter.

 

 

P.S

Wiecej i troche lepiej jak zwykle na mojej stronce

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/videos/

A takze na kanale tematycznym

http://www.stage6.com/KAMERA-PETERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Dzisiaj się nie udało" Peter - to nic - nie bierz do głowy. Nadchodzi Nowy Rok - na pewno będzie obfitował w większą ilość pomyślnych wieści - czego oczywiście Tobie oraz wszystkim

Modelarzom życzę. Zyczę również skuteczniejszego jak do tej pory przeskakiwania problemów technicznych związanych z FPV, bo chyba to jest nam oprócz oczywiście zdrowia najważniejsze.

 

No a wracając do tematu to dzisiaj na pewno miałbyś kłopoty z przeskoczeniem chmur ponieważ nie bardzo jest ono widoczne na zdjęciach. Jest to pewnie wysoki Cirrus , którego podstawa sięga prawdopodobnie kilku tys. metrów, no itaki rodzaj zachmurzenia napewno nie daje noszeń.

Mnie i na pewno wielu innych ciekawiły by relacje filmowe z takich lotów - jak w przyszłości będziesz mógł to zamieszczaj tu na forum te materiały - to taka prośba z mojej strony.

 

Ze zdjęć widać, ze faktycznie daleko oddaliłeś się od miejsca startu. w czasie lotu na pewno wystąpiły droupt oupty - dlatego zastanawiam się jak sobie poradziłeś z tym fantem.

 

To tyle, jeszcze raz życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Pozdrawiam. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie i na pewno wielu innych ciekawiły by relacje filmowe z takich lotów - jak w przyszłości będziesz mógł to zamieszczaj tu na forum te materiały - to taka prośba z mojej strony.

Peter caly czas to robi - bo wielu z nas ciekawia jego relacje filmowe.

Zapoznaj sie nieco z historia lotow Petera - to taka prosba z mojej strony.

 

I staraj sie edytowac posty - zamiast dopisywac...

 

 

Najlepszego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.