Skocz do zawartości

Moj pierwszy poprawny film :-)


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Troche oniesmielony tym,ze relacje tylko z samych fotek sa niewystarczajace i piszecie wprost , ze oczekujecie na filmy,przemoglem sie.

Po krotkim przyjeciu noworocznym,rodzinka juz spi,wiec spedzilem troche czasu nad poskladaniem kilku urywkow z wczorajszego latania.

Filmik jest pociety tylko w tych miejscach gdzie wypadalo ,majac odrobine gustu.

Moze to zbyt niegrzecznie zabrzmi,ale taka jest moja wizja ,,poprawnego'' filmu,gdzie na pierwszym planie nie wystepuje wirujaca kolorowa plama.

Poganiany przez czas i niewybredne komentarze co powinno sie robic o tej porze :devil: ,cos jednak popsulem po drodze,bo po konwersji filmik stracil ok 50 % na jakosci :( .

No ale w koncu robie to pierwszy raz,wiec wybaczcie.

Mimo starannego dobrania odbiornika,na pewnej wysokosci jest wiazka radiowa-te chaotyczne zakrety i poczatki akrobacji :crazy: to wlasnie jej zasluga,a raczej pobliskiego nadajnika .Mam go doslownie za plecami w tym bialym budynku.

Pow. 100m jest juz ok.

Milego ogladnia :*

http://www.stage6.com/user/Kamera_Petera/video/2013719/Moj-pierwszy-poprawny-film-:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym roku .

No i znowu muszę tu wyrazić słowa uznania :P

Jednym słowem - rewelacja, piękne ujęcia - słowem nic dodać , nic ująć.

No ale prawdę powiedziawszy jestem trochę rozczarowany. Odpusciłem sobie zabawę sylwestrową (trochę korzonki mnie zaatakowały ;D ) i noc spędziłem przy kompie i przy radio

z nadzieją , że ujrzę tu najbardziej interesujące (z mego punktu widzenia) kawałki dotyczące lotu w którym pokonywałeś chmury (tzn. najbardziej interesujący jest moment przebijania się przez nie) - a tu nic :-( . No ale (broń Boże) już nie nalegam, bo wiem jak Tytaniczną pracę wykonujesz w związku z FPV jednak pozostaje przy cichej nadzieji że kiedyś to

ujrzę :D . No i następne pytanie :oops: . Dlaczego zrezygnowałeś z OSD?

Pozdrawiam- życzę sukcesów w Nowym Roku. Janusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.