Jump to content

Ścianka ogniowa


robas69
 Share

Recommended Posts

Muszę odizolować przenoszenie wysokiej temperatury z komory tłumika typu pitts na aparat zapłonowy, które dzieli ok. 3 - 4 mm. Co nie przeniesie mi tego grzania - płytka węglowa, tekstolitowa (po usunięciu w-wy miedzi), zwykły laminat... Macie jakieś pomysły sprawdzone w boju?

Link to comment
Share on other sites

Może rzeczywiście. Powinna być odporna na temperaturę skoro jest stosowana w kuchenkach mikrofalowych. Z tego co widziałem na stronach to jest sprzedawana w płytkach o baaaardzo małych grubościach. Trzeba ją nakleić na inny materiał.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo. Napisałem do sprzedawcy o płytki gr. 1 czy 2 mm czy można je kupić w "normalnych" formatkach. Gdyby było - może można okleić aparat zapłonowy od strony tłumika?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli miałbym obłożyć tylko ścianę bezpośrednio sąsiadującą z tłumikiem to 7 x 4,5 cm (szacunkowy wymiar rzutu z góry aparatu DA-50R), jeżeli również ścianki sąsiednie to 2 x (7 x 3 cm) + 2 x (4,5 x 3 cm). Było by fajnie gdybyś mi pomógł, a materiał okazał się skuteczny, bo nie mam jak inaczej zamontować zapłonu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.