Skocz do zawartości

No zawału człowiek może dostać


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj segregowałem puszki i butelki żeby jutro wywieźć na skup. Nagle wsadzam rękę do pudełka i widze pomiędzy butelkami pająka

Podskoczyłem i wywróciłem pudełko żeby go wywalić. Ale pomyślałem że moge zrobić fotki no i pobiegłem do domu po aparat.

Dla porównania butelka z Żywca

pajak1.jpg

 

Później po odniesieniu aparatu i przesortowaniu innego pudełka zapomniałem o pająku i sięgnąłem po butelkę poprzedniego. Normalnie po dłoni mi przeszedł a że nie przepadam za nimi rzuciłem butelką i się odsunąłem.

Wyszedł pięknie na ścianę żebym go mógł pięknie zfotografować :wink:

pajak2.jpg

pajak3.jpg

pajak4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że to Patryk tak sobie daje... Gdyby tak sobie dawał, to by mu coraz lepsze modele nie wychodziły :) To raczej świadczy o tym , że Jego Tata ma dobry gust i nie pija byle czego, np. amerykańskich szczyn typu Budwasser. A Tarantula niczego sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezły pajączek. KURCZE tych zwirzaków to ci niezazdroszcze tam. Pełno tam jadowitych dziwadeł. Trzeba pewnie zawsze sprwadzać buciory zanim się tam gicze wsadzi.

 

Dobrze że ten był niegroźny ale wielkością powala.

 

Za to ciepło u was a u nas lipa -zima bleeee łapy marzną , pada ścierwo z nieba.

 

Pogody to ja ci tam zazdroszcze nie ma co, ale zwierzaków to niezbyt.

 

Pozdrówki z Kołobrzegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli czarną wdowę? :D

Nie

Redback_frontal_view.jpg

Największego jakiego widziałem miał jakieś 2cm średnicy.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Red-back_spider

 

W poniedziałek moja siostra była w szkole na rowerze. Zostawiła go koło takich większych kamieni i później po szkole wsiadła na rower a tam jej koleżanka zauważyła właśnie tego pająka RedBack'a

Powiedziała mi że już w życiu na rowerze do szkoły nie pojedzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.