Skocz do zawartości

[p] Plany pitts/edge 540


ciesiel99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pitts-ów praktycznie nie ma. M12 który jest w necie jest wykonany jak pancernik, Planów Edge 540 też praktycznie nie ma. Piotr z Hajnówki robił kiedyś projekt edzia pod laser w wymiarze 2200. Pomijam fakt że taki model to kupa roboty i forsy ale to nie moja sprawa czy chcesz go robić czy nie więc w tej kwestii nie zamierzam zabierać głosu.

 

Tak na marginesie Pitts i Edge to kompletnie dwa różne typy płatowców i zupełnie inne własności lotne. Trochę mnie dziwi że albo pitts albo edek. Gdybyś zapytał o plany Pitts-a albo Ultimate Biplane to domyśliłbym się że chodzi Ci o dwupłata, chociaż tu też są różnice w charakterystyce lotu ponieważ Pitts s1,s2 ma profil niesymetryczny a ultimate ma symetryczny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk-co znaczy" dobrych planów. Może przy okazji zapytam o rozpiętość-Czy to naprawdę 2000mm? A kolega już lata takimi modelami?

znaczy się mam modelik akrobata 1800mm i myślałem zrobić jakiś trudniejszy modelik. Jeżeli nie ten to jaki model by Pan polecał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.