Skocz do zawartości

speed aero


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile waży u Ciebie oklejona konstrukcja ? Jaką folią oklejałeś ? Według mnie jeśli boweny będą co jakiś kawałek przymocowane na sztywno to wystarczy że zastosujesz białe+pręt. Ja mam tak we wszystkich moich modelach, i nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar dzisiaj okleić jeszcze kadłub wiec zważę calosc i podam.

To co jest obklejone z częściami nieobklejony wazy około 130g.

Wiec mysle ze w 200g z całościa sie zmieszcze.Folia to oracover transparent.

 

Model oklejony

 

Model oklejony i zainstalowane dwa serwa z bowdenami (pomarańczowy pancerz i biała rurka z prętem.) Waga całego oklejonego modelu z dwoma serwami wynosi około 150-165g.

Zwazyłem całość czyli oklejony model pakiet silnik regiel odb i dwa serwa owiewka i górna klapka- waga około 400g.(brakuje jeszcze napedu lotek i podwozia).Do lotu powinno wyjs około 430g.

 

Duzo bym zyskal gdybym miał lzejszy odbiornik teraz latam na standardzie który wazy 35g i regiel 25A który wazy około 30g.Ale model miejmy nadzieje bedzie latal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z obkurczeniem butelki na kopycie , do kabinki .

Butelke z jednej strony obkurcza sie ładnie a z drugiej zawija sie i nie obkurcza sie do konca.

Moja nieskuteczna metoda wyglada tak ze odcinam kawałek butelki w miejscu nakretki wsadzam kopyto i zaczynam obkurczać , uzywam 2l butelek po lifcie.

Jak Wy to robicie.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie zamontuj i daj duze kolka, napewno sie znajdzie kawalek na ktorym uda sie wyladowac. Start z reki a pozniej ladowanie na trawie. Zatrzymuje sie prawie odrazu a powozie i konstrukcja cala (ja tak latam magic'iem).

Szkoda ze niezrobiles tej klapki na przod niezrobiles. Model wyglada jakby mu czegos brakowalo, tak jakby nie akrobat. A pozatym ladnie wyszlo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe kombinował z podwoziem ....A co do klapki to zawsze można zrobić nową , ta jest zdejmowana. Chodzi Ci oczywiście o "pełną" klapkę jak model po oblocie będzie cały to zrobie nowa .A tak przy okazji waga modelu z calym osprzętem bez podwozia wynosi 420g więc mysle ze nie tak żle.

 

W weekend jak pogoda pozwoli będzie oblot i na pewno będzie filmik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.